Już w najbliższy czwartek, do sieci trafi najnowszy singiel Sebastiana Nawrota – „Tysiąc Słów”.


To już drugi na koncie wokalisty singiel. „Tysiąc Słów”, to kolejna publikacja po „Wszystko albo nic”, która znajdzie się na planowanej, debiutanckiej płycie artysty.Sebastian Nawrot , to polski wokalista urodzony w Warszawie, a mieszkający w Grodzisku Mazowieckim.

Uczęszczał do szkoły lotniczej, którą porzucił i wyemigrował do Wielkiej Brytanii, gdzie ukończył szkolenie lotnicze i pracował dla jednej z brytyjskich linii lotniczych.

Młody artysta zaczął karierę w 2017 roku poprzez wydanie debiutanckiego singla „Wszystko, albo nic”, który zebrał dużo pozytywnych opinii.

Warsztat wokalny zdobywał u najbardziej doświadczonego włoskiego trenera Matteo Mazzucca, który sam zdobył doświadczenie u trenerów wokalnych pracujących m.in. z artystami, takimi jak: Michael Jackson, Celine Dion, czy Tina Turner.

Premiera drugiego singla artysty zaplanowana jest na 3 maja 2018.

Już niebawem ma się ukazać także debiutancka płyta Sebastiana, konkretna data jeszcze nie jest jeszcze znana. Artysta tworzy muzykę w klimacie pop rock.


Zobacz więcej:

Sebastian Nawrot – Facebook

 

 

PODZIEL SIĘ
Matka Polka dwojga synów. Ponadto muzykoholiczka i turystykoholiczka. Słucham muzyki, piszę o niej, a czasem coś zanucę. Etatowo - pracownik pewnego łódzkiego biura podróży.

Dodaj komentarz

  Bądź na bieżąco  
Powiadom o