Już w niedzielę 17 czerwca o godz. 19:00 w Programie Trzecim Polskiego Radia odbędzie się retransmisja koncertu Patrycji Zarychty, który miał miejsce w kwietniu tego roku w studio im. A. Osieckiej. 

Podczas koncertu wykonała utwory z płyty „Szczęście” w odmienionych aranżacjach oraz kilka nowych utworów.

Patrycji na scenie towarzyszyli:

Piotr Bolanowski – instrumenty klawiszowe
Karol Kozłowski – bas/kontrabas
Andrzej Gondek – gitara
Gniewomir Tomczyk – perkusja
Patrycja Ciska – chórek
Magdalena Wasylik – chórek
Bartosz Michniewicz – chórek

Wokalistka, nauczycielka śpiewu i emisji głosu. Jest absolwentką Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej na Akademii Muzycznej w Katowicach. Wykładała w klasie wokalu na Wydziale Muzyki Uniwersytetu Rzeszowskiego, kierunek Jazz i Muzyka Rozrywkowa. Współpracowała m.in. z Wojtkiem Pilichowskim, Michałem Wierbą, Stealpot, Arkiem Skolikiem, Piotrem Żaczkiem, Michałem Urbaniakiem, Wojtkiem Fedkowiczem, Femi Temowo, Michael Patches Stewart.

Na swoim koncie ma wiele nagród na konkursach i festiwalach ogólnopolskich. Zdobywczyni Specjalnego Mikrofonu Radia Kielce – Wokalistka Roku 2013 oraz Przebój Roku 2014. Wokalistka projektu Magnetic Clouds, który zdobył wyróżnienie m. in. w Internationa Songwriting Competition oraz Unsigled Only 2014. Uczestniczka 7 i 11 edycji Must Be The Music.
Występowała na największych festiwalach Jazzowych w Polsce.

Single promujące płytę „SZCZĘŚCIE” (premiera 19 maja 2017 roku) to „Kobieta (Paris Groove) i „Slowly”, który był Piosenką Dnia w radiowej Trójce oraz w propozycjach Listy Przebojów Polskiego Radia Trójka.


Patrycja Zarychta

FACEBOOK
FACEBOOK
INSTAGRAM
YOUTUBE

 

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Bądź na bieżąco  
Powiadom o