źródło: facebook.com/hetmanskab

W Internecie ukazał się właśnie singiel „Słoń” Basi Hetmańskiej, czyli utwór promujący nową płytę EP wokalistki. Świeżo opublikowanemu nagraniu towarzyszy teledysk.


Basia Hetmańska powraca z nowym albumem. Ów materiał zawiera mieszankę elektroniki i dźwięków alternatywnych. Wydawcą płyty jest Agencja Muzyczna Polskiego Radia.  Na krążku usłyszymy pięć utworów ze starannie wyselekcjonowaną muzyką elektroniczną, czego przykład stanowi najnowszy singiel zatytułowany „Słoń”.Poniżej znajdziecie wykaz najważniejszych wydarzeń związanych zarówno z singlem, jak i albumem:

  • 8 czerwca 2018 – premiera EP Basi Hetmańskiej w formie cyfrowej. Począwszy od tego dnia, płyta dostępna jest na wszystkich platformach muzycznych w digitalu i można nabyć ją na iTunes
  • 15 czerwca 2018 – premierowy koncert Basi Hetmańskiej w Volvo Car Warszawa
  • 29 czerwca 2018 – premiera fizyczna EP Basi Hetmańskiej  w salonach muzycznych
  • 25 maja 2018 – premiera singla promującego EP w Radiowej Czwórce 
  • „Słoń” pojawia się na liście nowości w Programie Trzecim Polskiego Radia, co umożliwia głosowanie na tę piosenkę
  • 30 maja 2018 – „Słoń” Piosenką Dnia w Programie Trzecim Polskiego Radia.

Zajrzyj po więcej:

Basia Hetmańska na Facebooku


źródło: facebook.com/hetmanskab
PODZIEL SIĘ
Niepoprawna wielbicielka wielokropków i przecinków. Wbrew pozorom nie widzi wszystkiego wyłącznie w czarnych barwach. Wśród swoich największych pasji wymienia jednym tchem dobrą muzykę i złe książki. Większość życia spędza na koncertach i podobno umie czytać.