Zespół Mus! z kolejną premierą! Tym razem mowa o teledysku do utworu zatytułowanego „Minął dzień”, czyli drugiego singla promującego i zapowiadającego debiutanckie wydawnictwo formacji. Obraz ukazał się w Internecie 12 lipca br.


Za słowa piosenki odpowiada tu Grzegorz Ziarkiewicz, obok Adriana Owsianika będący także autorem kompozycji. Produkcją zajęła się grupa The Foxxes Music. Przypomnijmy, że pierwsze nagranie, „Jak mam iść”, cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem słuchaczy w całej Polsce. Czy „Minął dzień” pójdzie w ślady swojego poprzednika? Przekonamy się już niebawem, ale wszystko na to wskazuje, ponieważ mamy tutaj do czynienia z wakacyjną propozycją, pełną pozytywnej energii i dobrze rozumianej lekkości.Zajrzyj po więcej:

Mus! na Facebooku

Mus! na Instagramie


PODZIEL SIĘ
Niepoprawna wielbicielka wielokropków i przecinków. Wbrew pozorom nie widzi wszystkiego wyłącznie w czarnych barwach. Wśród swoich największych pasji wymienia jednym tchem dobrą muzykę i złe książki. Większość życia spędza na koncertach i podobno umie czytać.