Dwa dni wielkich muzycznych emocji pod hasłem JIMEK+. Pierwsza edycja festiwalu sygnowanego pseudonimem artystycznym jednego z najbardziej utalentowanych muzyków młodego pokolenia, czyli Radzimira Dębskiego, odbędzie się w dniach 5-6 października br. w Arenie Gliwice. Bilety już w sprzedaży!


Jimek, jeden z najwybitniejszych przedstawicieli muzyki młodego pokolenia, to headliner i szef muzyczny festiwalu. Przedstawiamy pierwszą część line-upu, artystów zagranicznych, których Jimek zaprosił do udziału. Na scenie pojawią się między innymi: zjawiskowy, międzynarodowy zespół Bokanté (kolektyw założony przez Michaela League, założyciela Snarky Puppy), The KutiMangoes (jeden z najlepszych afro-jazzowych zespołów powstały w Danii),  Rumba de Bodas (muzycy z Bolonii prezentujący latino-funkową mieszankę) oraz Alune Wade (znakomity senegalski gitarzysta basowy i wokalista).


Zajrzy po więcej:
Jimek na Facebooku


PODZIEL SIĘ
Niepoprawna wielbicielka wielokropków i przecinków. Wbrew pozorom nie widzi wszystkiego wyłącznie w czarnych barwach. Wśród swoich największych pasji wymienia jednym tchem dobrą muzykę i złe książki. Większość życia spędza na koncertach i podobno umie czytać.