fot. Grzegorz Bukala / Boogeepic

Formacja Brown zaprezentowała właśnie najnowszy teledysk zrealizowany do utworu „Lśnienie”. Klip promuje płytę „Trzy słońca”, która swoją premierę miała zaledwie kilka dni temu, tj. 13 października br. 


Korzenie grupy Brown sięgają wczesnych dwutysięcznych. Przez długi czas był to jeden z najbardziej rozpoznawalnych zespołów alternatywnych na polskiej scenie. Teraz formacja powraca z krążkiem „Trzy słońca”, którego premiera odbyła się 13 października br. Jak mówią sami muzycy: Ten album różni się od wcześniejszych wydawnictw. To płyta koncepcyjna, opowiadająca o wędrówce słońca i światła, widzianych z różnej perspektywy. Na tej podstawie stworzyliśmy tytuły, a potem rozpoczęliśmy prace nad muzyką. Warstwa tekstowa zawiera wiele takich odniesień, ale przede wszystkim traktuje o relacjach interpersonalnych. W sensie brzmieniowym chcieliśmy powrócić do naszych początków. Jednak ze względu na ciągle rozwijającą się w nas świadomość muzyczną będzie to kontynuacja naszych dotychczasowych założeń i wypadkowa naszych muzycznych gustów. Wydawnictwo „Trzy słońca” została zarejestrowana w ZED Studio, a osobą odpowiedzialną za produkcję stał się Tomasz Zalewski.zajrzyj po więcej:

Brown na Facebooku


PODZIEL SIĘ
Niepoprawna wielbicielka wielokropków i przecinków. Wbrew pozorom nie widzi wszystkiego wyłącznie w czarnych barwach. Wśród swoich największych pasji wymienia jednym tchem dobrą muzykę i złe książki. Większość życia spędza na koncertach i podobno umie czytać.