23 listopada o godz. 20.00 w Pałacu Kultury Zagłębia w Dąbrowie Górniczej zaiskrzy! Zapraszamy na wydarzenie, które wstrząśnie okolicą!


Duża dawka energetycznej muzyki z oszałamiającymi i szokującymi efektami świetlnymi – lampy UV, lasery, gra świateł.

Na scenę ostro wejdzie psychodeliczna Transgresja: półfinaliści Mam Talent 2018, laureaci wielu przeglądów i festiwali. Wizerunkowe szaleństwo, perfekcyjna stylizacja sceniczna artystów oparta na farbach fluorescencyjnych gwarantuje niezapomniane wrażenia wizualne.

Bardzo mocny i życiowy przekaz tekstów (…”nie pamiętam dnia, bez Twojego poniżenia/Wszystko teraz to całkiem bez znaczenia!”…), metafizyczne i liryczne przekraczanie granic i schematów powoduje, że niełatwo zespół zaszufladkować.

Mówią: gramy mocny, psychodeliczny ROCK.

Już ukazał się trailer pierwszego singla „Furia”. Całość już niebawem! Utwór „Furia” otworzył zespołowi drzwi do półfinału Mam Talent.Klip zrealizowała Przedmarańcza /scenariusz, reżyseria, zdjęcia, montaż– Aleksander „Kopruch” Kozłowski

Produkcja muzyczna, rejestracja, realizacja, mix i mastering: Sławomir Wiesławski, Wojciech Wiesławski – Hertz Studio.

Prace nad premierowym albumem studyjnym dobiegają końca. Całość nagrań zrealizowano pod okiem producentów Wojciech Wiesławski i Sławomir Wiesławski w Hertz Studio w Białymstoku.

Przedpremierowo cały materiał zespół zaprezentuje na koncercie 23.11.2018!
23.11.2018 – Dąbrowa Górnicza, Pałac Kultury Zagłębia

Transgresja PREMIEROWO

Start godz. 20.00

Bilety: 25,00 przedsprzedaż, 35,00 w dniu koncertu


Zespół wystąpi w składzie:

Paweł Gładysz „Gładky”: wokal
Mateusz Kołodziejczyk „Komin”: gitara
Marcin Bula „Bulion”: perkusja
Rajmund Borek „Mund”: bas
Tomasz Wącirz „Wąski”: klawisze\synth&sample


Transgresja to zespół z Dąbrowy Górniczej grający alternatywny, mocny i psychodeliczny ROCK. Bardzo osobiste teksty odsłaniają życiowe doświadczenia, we współczesnym świecie bardzo bliskie przyjaciołom z zespołu oraz stale rosnącej liczbie fanów.

Zadebiutowali na scenie w 2016 roku i bardzo szybko zyskali mocne wsparcie stale rosnącej grupie Fanów. Niedługo później światło dzienne ujrzało pierwsze demo zespołu – „Ludzie atomów masowej destrukcji” – zawierające trzy utwory nagrane na tzw. „setkę”. Zespół jest laureatem przeglądów muzycznych: „100-tka i gra muzyka” w Dąbrowie Górniczej, „FAZA 2017” w Katowicach oraz „Rockosz 2017” w Bielsku-Białej. We wrześniu 2017 ukazało się pierwsze pełne wydawnictwo zespołu – EPka „Spokój znajdzie niewielu”, nagrana w „Studio dmb” w Bielsku-Białej.

W 2018 roku finaliści Antyfestu Antyradia i Emergenza Festival, zwycięzcy New York Festiwal w Łodzi i Rockowiska w Olkuszu. Transgresja ma na swoim koncie dziesiątki koncertów, dzielili scenę z zespołami takimi jak : Organek, Luxtorpeda, NeuOberschlesien, Bracia Figo Fagot, Łydka Grubasa, Kabanos, Lao Che, Proletaryat, Hope czy T.Love.

PODZIEL SIĘ
vice-Redaktor Naczelna --- Z Muzykoholikami związana na zawsze! Co tu robię? Spełniam marzenia! Wywiady, relacje, recenzje... pełen serwis! ---