„Bunt”, czyli najnowszy singiel Dede Negry, to kontynuacja współpracy Darii Dombrowskiej z Pawłem Jasionowskim, który do tekstu napisanego prze wokalistkę skomponował muzykę. Klip ujrzy światło dzienne już jutro, tj. 9 lutego!


Daria Dombrowska i Paweł Jasionowski jednogłośnie przyznają, że wspólna praca w studio przebiega niezwykle kreatywnie, czego owocem będą kolejne utwory, a może i cała płyta. Teledysk do nowego singla zrealizowano w scenografii powołanej do życia specjalnie na te okazję. Powstał zamknięty oktagon wypełniony setkami kilogramów mąki, co stworzyło niesamowity, odrealniony krajobraz.  Choreografia powstała dzięki Klaudii Nidzgorskiej, za pomocą tańca współczesnego opowiadającej tu historię pary kochanków próbujących odnaleźć się nawzajem.

Efekt końcowy poznamy już za chwilę!


scenariusz, zdjęcia, reżyseria i montaż – Tomasz Bulenda
scenografia – Agnieszka Sośnia, Krystian Kielan, Patryk Kielan
charakteryzacja – Lena Zięba
choreografia – Klaudia Nidzgorska
color grading  – Ajith Krishnamoorthy
wystąpili – Daria Dombrowska, Klaudia Nidzgorska, Andrzej Gołub
produkcja teledysku – Garage Media


zajrzyj po więcej:

PODZIEL SIĘ
Niepoprawna wielbicielka wielokropków i przecinków. Wbrew pozorom nie widzi wszystkiego wyłącznie w czarnych barwach. Wśród swoich największych pasji wymienia jednym tchem dobrą muzykę i złe książki. Większość życia spędza na koncertach i podobno umie czytać.