Legendarny poznański zespół hardrockowy NON IRON wyruszy w styczniu 2019 na blisko dwumiesięczną, pożegnalną trasę po kraju pod szyldem „Innym Niepotrzebni – XXX Lat Reunion Tour”.


Formacja występuje w klasycznym składzie: Henryk TomczakWojciech HoffmannLeszek SzpigielJanusz MusielakJędrzej Kowalczyk na serię wyjątkowych koncertów z okazji trzydziestej rocznicy wydania studyjnego debiutu „Innym Niepotrzebni” i ukazującej się właśnie reedycji tego krążka nakładem Metal Mind Productions.

Są to zarazem jubileuszowe, jak i pożegnalne koncerty Zespołu, po zakończeniu których muzycy NON IRON powrócą do swoich codziennych zajęć.

17 lutego muzycy zagościli także w Łodzi. Koncert odbył się w klubie Rolli’n Barrel, w bardzo kameralnej i intymnej atmosferze, która pozwoliła fanom na pełne przeżywanie wydarzenia. Zespół także nie szczędził serdeczności wszystkim przybyłym. Sam wokalista nie zważając na liczbę widzów, z każdym zamienił kilka słów.

Przed występem legend, publikę rozgrzewali: Dormant Dissident & Undead Phoenix.Zobacz więcej:

Non Iron – Facebook

Dormant Dissident – Facebook

Undead Phoenix – Facebook

Rolli’n Barrel – Facebook

PODZIEL SIĘ
vice-Redaktor Naczelna --- Z Muzykoholikami związana na zawsze! Co tu robię? Spełniam marzenia! Wywiady, relacje, recenzje... pełen serwis! ---