W miniony czwartek, tj. 23 maja br., w Internecie ukazał się najnowszy utwór formacji Vyspa. Tym razem światło dzienne ujrzała piosenka pod tytułem „To tu”.


Jeżeli szukacie swojego miejsca na Vyspie, nie mogliście lepiej trafić, bowiem „To tu” znajduje się właśnie Wasza audialna przestrzeń. Nisza wypełniona tekstem stworzonym przez Dominikę Groberską, obok Barta Czubali współodpowiedzialną również za muzykę. Zresztą sprawdźcie sami, wciskając przycisk odtwarzania!Vyspa to elektroniczny duet z Poznania. Tożsamość muzyków identyfikują przestrzenne brzmienia synthów, gitary naładowane pogłosami, energetyczne refreny, ale i ogromny ładunek emocjonalny zawarty w piosenkach. Vyspa stara się wyciągać i łączyć na swój własny sposób wszystkie składowe tego, co, ich zdaniem, jest najpiękniejsze w muzyce.


sprawdź, gdzie w najbliższym czasie pojawi się Vyspa:

24 maja / Poznań / KontenerART
8 czerwca / Poznań / Blue Note – support przed Still Corners
2 sierpnia / Toruń / Scena Letnia
3 sierpnia / Łódź / Songwriter Łódź Festiwal

zajrzyj po więcej:

PODZIEL SIĘ
Niepoprawna wielbicielka wielokropków i przecinków. Wbrew pozorom nie widzi wszystkiego wyłącznie w czarnych barwach. Wśród swoich największych pasji wymienia jednym tchem dobrą muzykę i złe książki. Większość życia spędza na koncertach i podobno umie czytać.