Kilka dni temu miała miejsce premiera nowego klipu LIKI. Tym razem poznaliśmy obraz do coveru grupy Maanam, „Szare miraże”.


Utwór powstał  jako swoisty hołd dla Kory – wybitnej artystki o niesamowicie wyrazistej osobowości, o czym świadczy zarówno jej biografia, jak i bogata twórczość artystyczna.  Tekst jest bardzo przewrotny i ponadczasowy. Z jednej strony pokazuje szarość niewyróżniającej się z tłumu jednostki składającej się na społeczeństwo, a z drugiej zwraca uwagę na uderzające bogactwo każdego szarego, nudnego człowieka z tysiącem twarzy pełnej sekretów i milionów zmian. To dla mnie jeden z kultowych numerów, który pokazuje, ile możliwości i różnorodności tkwi w każdym z nas, bez wyjątku, niezależnie od tego, co robimy i gdzie w danym momencie życia jesteśmy. Kocham ten numer. Po prostu – opowiada o swoim najnowszym projekcie LIKA.

Scenariusz teledysku stworzyła LIKA, natomiast za jego reżyserię, produkcję i montaż odpowiada Apel RecordsLIKA, czyli AngeLika Wdowczyk, to rodowita warszawianka, wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów i… uznany warszawski radca prawny. Laureatka programu TVP2 „Szansa na Sukces” (w edycji finałowej w PKiN z zespołem Perfect w piosence „Ale wkoło jest wesoło” oraz w programie z zespołem Wawele „Biały Latawiec”) i Muzycznej Rebelii Radia Dla Ciebie.  Ukończyła z wyróżnieniem klasę wokalną Autorskiej Szkoły Muzyki Rozrywkowej i Jazzowej I i II stopnia w Warszawie pod patronatem Akademii Muzycznej w Katowicach.  Jest Członkinią Okręgowej Izby Radców Prawnych z siedzibą w Warszawie. Absolwentka międzynarodowych studiów Master of Laws LL.M. International Law. Założycielka kancelarii prawnej, dyrektor ds. prawnych dużej korporacji międzynarodowej. Obecnie przygotowuje kolejne produkcje na swoją debiutancką płytę. 

zajrzyj po więcej:
 

 
PODZIEL SIĘ
Niepoprawna wielbicielka wielokropków i przecinków. Wbrew pozorom nie widzi wszystkiego wyłącznie w czarnych barwach. Wśród swoich największych pasji wymienia jednym tchem dobrą muzykę i złe książki. Większość życia spędza na koncertach i podobno umie czytać.