fot. Anna Bilska

Dzień Dziecka to świetna okazja, by podarować komuś wyjątkowy prezent, niekoniecznie przeznaczony wyłącznie dla najmłodszych. Na taki właśnie pomysł wpadła między innymi formacja Folya, która 1 czerwca opublikowała teledysk do singla „Obcy sen”. 


Utwór „Obcy sen” pochodzi z drugiej płyty zespołu, zatytułowanej „W nieskończoność”. Klip do piosenki został nakręcony na terenie Państwowych Zakładów Zbożowych w Kozłowie i zawiera sceny z filmu „Projekt R019” w reżyserii Krzysztofa Poczętego oraz bezpośrednio nawiązuje do owej produkcji. Za muzykę i słowa odpowiadają tu Kamil Wojtczak i Rafał Baka.W teledysku udział wzięli: Folya w składzie Rafał Baka, Karol Penkała, Michał „Miodożer” Niedzielski i Kamil Wojtczak oraz aktorzy występujący w scenach z filmu „Projekt R019”, czyli Julia Kieloch, Krzysztof Grabowski, Andrzej Kuba Sielski, Damian Jóźwik, Artur Słaboń i Jacek Długosz.


zajrzyj po więcej:

Folya na Facebooku


fot. Anna Bilska
PODZIEL SIĘ
Niepoprawna wielbicielka wielokropków i przecinków. Wbrew pozorom nie widzi wszystkiego wyłącznie w czarnych barwach. Wśród swoich największych pasji wymienia jednym tchem dobrą muzykę i złe książki. Większość życia spędza na koncertach i podobno umie czytać.