[RELACJA] Urodzinowy koncert Jana Stosura

110
fot. Klaudyna Nowak

W miniony piątek, tj. 19 lipca 2019, odbył się wyjątkowy koncert Jana Stosura. Tego właśnie dnia wokalista obchodził bowiem swoje okrągłe, dwudzieste urodziny! Muzyk wykorzystał tę okazję, żeby na swoją jubileuszową imprezę zaprosić ciekawych gości.


Około godziny 19 przed zgromadzonymi w Dworze w Brzeznej widzami otworzyły się podwoje audialnych doznań. Jako pierwsza na scenie pojawiła się Nina Kotarba, czyli uczestniczka drugiej edycji „Voice Kids”. Następnie estradą zawładnął sprawca całego zamieszania, w dobry rozumieniu tego słowa. Ten młody i utalentowany artysta z Sądecczyzny wykonał przede wszystkim utwory ze swojego debiutanckiego albumu zatytułowanego „Nadzieja”… lecz nie zabrakło też niespodzianek! Te ostatnie objawiły się w postaci improwizacji granych przez Jana na żywo na pianinie. O oprawę dźwiękową zadbał Dj Starsky Live Show.


Kto nie mógł wziąć udziału, niech żałuje! By odkryć zaś więcej emocji związanych z owym niezwykłym dniem, obejrzyjcie fotorelację przygotowaną przez Klaudynę Nowak.


fot. Klaudyna Nowak
fot. Klaudyna Nowak
fot. Klaudyna Nowak
fot. Klaudyna Nowak

zajrzyj po więcej:

Jan Stosur na Facebooku
wydarzenie na Facebooku

PODZIEL SIĘ
Niepoprawna wielbicielka wielokropków i przecinków. Wbrew pozorom nie widzi wszystkiego wyłącznie w czarnych barwach. Wśród swoich największych pasji wymienia jednym tchem dobrą muzykę i złe książki. Większość życia spędza na koncertach i podobno umie czytać.