NAJLEPSZY MĘSKI TELEDYSK 2014

meski teledysj (1)
Ewa Bielecka

wyniki:
1. MROZU​ – Poza Logiką – 53,6%
2. Rafał Brzozowski – Linia Czasu – 14,3%
3. Adi Kowalski​ – O Tobie – 12,5%
4. Dawid Kwiatkowski​ – Jak To – 10,5%
5. Wojciech Ezzat​ – Radość – 9,2%

 

NOMINOWANI W KATEGORII: NAJLEPSZY MĘSKI TELEDYSK 2014

 

ADI KOWALSKI

Świeży powiew na polskiej scenie pop. W swojej muzyce łączy wiele nurtów muzycznych, ich wspólnym mianownikiem jest pasja. Adrian od samego początku wiedział kim chce zostać i małymi krokami dążył do celu. W pewnym stopniu pomogła mu tablica marzeń, na której wykreślał poszczególne, ważne dla siebie etapy w życiu.

KWIATKOWSKI

Jak wiele dzisiejszych gwiazd, zbudował swoją karierę w internecie. Zaczął blogować już w wieku 11 lat. Nagrywał też własne wersje swoich ulubionych piosenek. Jego profil szybko zdobył sporą popularność.Na profesjonalny debiut przyszedł czas w 2013 roku. Pierwszy album „9893” uzyskał status złotej płyty na trzy tygodnie przed oficjalną premierą.

MROZU

Swoje Pierwsze utwory Mrozu nagrywał z raperem Wozem, który był pionierem wrocławskiej sceny hip hopowej. Owocem tej współpracy było wyróżnienie Radia Eska, które umieściło utwór „Jestem imprezą” na składance Rap Eskadra vol. 3. Mrozu nawiązał współpracę z DJ Kennethem z Holandii i Mr Kingloverem z Jamajki, tworząc skład dancehallowo/hip hopowy Party Soldiers. BRZOZOWSKI

W wieku 10 lat zaczął grać na pianinie i gitarze. Podczas studiów na Akademii Wychowania Fizycznego zdobył wykształcenie nauczyciela WF–u. Zdobył brązowy medal Mistrzostw Polski w zapasach. Brał udział w meczach Reprezentacji Artystów Polskich. Jego ulubionym gatunkiem muzycznym jest rock. Lubi takich artystów jak Frank Sinatra i Elvis Presley.

ezzat

Wojciech urodził się w Iraku, ale od 2 roku życia mieszka w Kobyłce pod Warszawą. Do niedawna pracował w Domu Mediowym, zrezygnował z pracy by móc zająć się muzyką. Przygodę z muzyką rozpoczął w wieku 9 lat od nauki gry na pianinie. Następnie ukończył szkołę muzyczną I stopnia w klasie pianina i saksofonu. Przez 3 lata występował z zespołem rockowym „Killing Silence”. Nagrali wspólnie dwa dema i singla oraz zagrali ponad 100 koncertów.