NAJLEPSZY WOKALISTA AKCJI 2014

Ewa Bielecka
Ewa Bielecka

wyniki:
1. Marcin Molendowski​ – 30,2%
2. AreQue​ – 20,7%
3. Powhart​ – 18,9%
4. Marios – 16,9%
5. Fluent​- 13,4%

NOMINOWANI W KATEGORII: NAJLEPSZY WOKALISTA AKCJI 2014

 

areque got

24 latek pochodzący z Piły. Tak naprawde nazywa sie Arkadiusz Matuszak ( Arecky,Aro). Arek zaczynal swoją przygodę początkowo od zwykłego uczęszczania w najmłodszych latach do scholii w Kościele. Tam talent Arka został zauważony dzięki pewnemu producentowi z Piły i jednocześnie posiadaczowi swojego prywatnego studia , gdzie razem zaczeli nagrywać kilka kawałków dla przyjemności.

FLUENT GOT

Młody wokalista r&b/pop z okolic Częstochowy. Uczęszczał do Zespołu Szkół Muzycznych im. Marcina Józefa Żebrowskiego w Częstochowie, gdzie uczył się gry na fortepianie. Jego pasją jest oczywiście śpiew, ale także gra na instrumentach, taniec i aktorstwo. ‚Bez Ciebie’jest debiutanckim singlem, do którego został nagrany teledysk.

molendowski

Młody wokalista. Typem muzyki w której czuje się bardzo dobrze jest Pop, Electro i Alternative Pop. Skończył Szkołę Muzyczną 1 stopnia i gra na fortepianie. W czasie trwania roku szkolnego uczęszcza do Teatru Junior przy Teatrze Muzycznym w Gdyni na zajęcia wokalne. Przygodę ze śpiewem i muzyką zaczął mając 6 lat. Wtedy rozpoczęły się wszystkie konkursy i warsztaty wokalne.

MARIOS FGOTT

Urodzony 12.04.1986r w Częstochowie jest kompozytorem oraz wokalista POP. Już od dziecka wiedział co będzie robił w przyszłości. W wieku 18 lat Mariusz wyemigrował do Wielkiej Brytanii, aby pracować oraz studiować muzyk. Dostał się do colleg-u o profilu “muzyka POP”, którą skończył z bardzo dobrymi ocenami.

POWHART GOT

Początkujący producent muzyczny i wokalista z Sanoka. W wieku sześciu lat zaczął uczęszczać do szkoły muzycznej w Sanoku na akordeon. Od najmłodszych lat śpiewał również psalmy w Kościele. Od 16 roku życia zaczął udzielać się w chórach. Początki: „Feel Me, Contact Me”, „I’ve Made The Sunshine” „Y.O.U” Swoją przygodę z produkcją muzyczną rozpoczął w 2005 roku na początku klejąc melodie na prostych programach do tworzenia plików midi i dzwonków polifonicznych.