fot.Michał Jakóbczyk (1)Wokalista a zarazem beatboxer – łączący te dwa elementy w jedną całość. Jeden z prekursorów tej sztuki w naszym kraju. Nakładem S.P. Records ukazał się jego debiutancki album zatytułowany „Miliony oszukanych dziewcząt i chłopców”.

Koncerty Bartasa, to wyjątkowe, niespotykane dotąd na polskiej scenie połączenie wokali i beatboxu zapętlanych na żywo za pomocą tzw. loopera. Dodatkowo towarzyszy artyście gitarzysta i wokalista – Michał Parzymięso. Tę fuzję, Artysta określa po prostu jako BEATROCK.

Utwory, które znalazły się na płycie celnie opisują dzisiejszą rzeczywistość. W nagraniach po za zespołem – Patrykiem Walczakiem, Jackiem Długoszem oraz braćmi Łukaszem i Kamilem Rylskimi wzięli udział min. Andrzej Izdebski,Tomasz Rożek, Sławek Pietrzak, Skubas, Sławek Uniatowski, gościnnie zaśpiewała również Georgina Tarasiuk. Płyta znalazła się w zestawieniu najlepszych albumów 2015 roku portali All About Music i Imperioz.pl. Pod koniec maja 2015 r. singiel „Nagi”, trafił na listę przebojów Programu 3 Polskiego Radia.

Bartas, doświadczenie sceniczne zbierał jako wokalista legendarnego – Sztywnego Pala Azji ( 2007 – 2015 ). Jest także laureatem popularnego „Idola”. 

BARTAS SZYMONIAK na Facebooku