Wesołogórska Fiesta

Przez dwa wrześniowe dni, wśród przepięknej górskiej scenografii, odbywać się będzie jedno z najbardziej ekscytujących wydarzeń w Bieszczadach. Z jednej strony pierwszy wesołogórski zlot samochodów terenowych, a z drugiej scena. Zagrają… No właśnie kto?! To od Was będzie zależeć kogo zobaczymy na II edycji Wesołogórskiej Fiesty!

Już wiemy, że zagrają:

Marek McCarron Motyka & Rico & Andrzej Krupa
– Paweł Aldaron Czekalski & Jarecki
TRAP
Indykot
Insekt
KOLORY
BiFF – Ania Brachaczek & Hrabia Fochmann
SIQ
– ?
– ?

Mamy miejsce jeszcze dla dwóch zespołów, które będą mogły zagrać na scenie z widokiem na połoninę Wetlińską! Od 1 kwietnia – 15 czerwca będziemy przyjmować zgłoszenia zespołów, które będą chciały zapisać się w muzycznej historii Bieszczad!

Każdy zgłoszony zespół na pewno pojawi się na naszej stronie w zakładce zgłoszone zespoły, będzie można przeczytać o nich kilka zdań, posłuchać, a może nawet pojawią się wywiady… (?) 😉

Na samej Wesołogorskiej Fieście na pewno nie zabraknie Wam noclegu, ciepłego posiłku oraz świetnej zabawy! Organizatorzy zapewniają, że wydarzenie będzie miało bardzo luźną formę.

Proces wybierania 2-óch zespołów będzie rozłożony na 2 etapy.

  1. przyjmowanie zgłoszeń (01.04 – 15.06)
  2. wybór zespołów przez jury (20.06 – 30.06)

więcej znajdziecie w zakładce REGULAMIN


O profesjonalną realizację dźwięku i światła oraz nagłośnienie Wesołogórska Fiesta Vol. 2 zadba studio muzyczne LORD MUSIC z Ustrzyk Dolnych.

DOŁĄCZ DO WYDARZENIA