SCENOZSTĄPIENIE

  157
  Kiedy:
  9 Czerwiec 2019@18:30 – 23:00
  2019-06-09T18:30:00+00:00
  2019-06-09T23:00:00+00:00
  Gdzie:
  Stadion Śląski,
  Chorzów
  Koszty:
  od 99

  Miuosh, Jimek, Smolik oraz Narodowa Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia zapraszają na wyjątkowe wydarzenie! Już w czerwcu po raz ostatni wystąpią na jednej scenie! Zaprezentują dwa kultowe już projekty: Miuosh x Jimek x NOSPR oraz Miuosh | Smolik | NOSPR. Oprócz artystów, których znamy z projektów Miuosha, na scenie wystąpią nieoczekiwani gości specjalni. Artyści przygotowują również nowe, premierowe aranżacje utworów. Szykujcie się na wydarzenie, jakiego jeszcze nie było!

  Wszystko zaczęło się w 2015 roku, gdy w nowej siedzibie NOSPR w Katowicach Miuosh, Jimek i orkiestra NOSPR wystąpili ze swoim projektem Zaprezentowali niezwykłe widowisko – hip-hop w wydaniu symfonicznym. Cały projekt okazał się ogromnym sukcesem. Za aranżację muzyki odpowiadał Jimek, o którym zrobiło się głośno m.in. po tym, gdy jego remiks piosenki Beyonce pokonał 3 000 innych utworów i trafił na płytę wokalistki.

  W niespełna trzy lata od projektu Miuosh x Jimek x NOSPR, katowicki raper powiększył swój dorobek o kolejne 4 albumy, a lista projektów muzycznych oraz kolaboracji urosła do gigantycznych rozmiarów. Współpracując z Katarzyną Nosowską, Budką Suflera, BAJMem, Piotrem Roguckim, Organkiem, T.Love, Darią Zawiałow czy Myslovitz, Miuosh udowodnił jak można łączyć ze sobą gatunki muzyczne pozornie odległe. Poszerzając tę mieszankę rapu, rocka i muzyki elektronicznej o udział Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia, katowiczanin po raz kolejny wprowadził innowacje, których próżno szukać gdzie indziej. Tym razem do współpracy zaproszony został Andrzej Smolik – jeden z najbardziej uznanych producentów muzycznych w Polsce, który oprócz produkcji utworów i albumów dla wielu artystów, wydaje swoje autorskie płyty.
  Ten projekt również okazał się strzałem w dziesiątkę, a koncerty wyprzedały się w kilkanaście minut.

  9 czerwca na Stadionie Śląskim będzie można zobaczyć te wyjątkowe projekty po raz ostatni!

  20 listopada, o godzinie 12:00 rusza sprzedaż biletów na www.ebilet.pl!

  ________________________________________

  Ceny biletów:

  – kategoria I (płyta, miejsca stojące): 99 PLN
  – kategoria II (miejsca siedzące): 139 PLN
  – kategoria III (miejsca siedzące): 159 PLN
  – kategoria IV (miejsca siedzące): 199 PLN
  Bilety dostępne tylko na www.ebilet.pl

  PODZIEL SIĘ
  Współtwórca, wydawca oraz Redaktor Naczelna portalu Muzykoholicy.com