Smolik // Kev Fox – „Queen Of Hearts EP Tour” – Poznań

  0
  26
  Kiedy:
  24 Listopad [email protected]:00 – 23:00
  2018-11-24T20:00:00+00:00
  2018-11-24T23:00:00+00:00
  Gdzie:
  ul. Niezłomnych 2
  Poznań

  Po ogromnym sukcesie debiutanckiej płyty duet Smolik // Kev Fox powracają z najnowszym materiałem! Już pod koniec września ukaże się mini album „Queen Of Hearts EP”, który promuje singiel pod tytułem „On the Quiet”.

  Andrzej Smolik w jednej osobie łączy role kompozytora, producenta, multiinstrumentalisty, dziennikarza radiowego oraz członeka Rady Akademii Fonograficznej ZPAV w sekcji muzyki rozrywkowej. Ma na swoim koncie współprace z takimi artystami jak min. Robert Gawliński, Kasia Nosowska, Kayah, Novika, Artur Rojek, Mika Urbaniak, Maryla Rodowicz, Krzysztof Krawczyk i Maria Peszek. Został nagrodzony Fryderykiem za własne albumy „3” i „4” oraz „Maria Awaria” Marii Peszek.

  Kev Fox to angielski wokalista, gitarzysta i kompozytor związany ze sceną Manchesteru, autor kilku solowych płyt. Obdarzony charakterystycznym chropowatym głosem, obecnie rodowity Sopocianin.

  Muzycy połączyli siły w 2015 roku tworząc album „Smolik / Kev Fox”, który pokrył się platyną. Wydawnictwo zostało nagrodzone Fryderykiem dla albumu roku w kategorii „elektronika i alternatywa”.

  Bilety do nabycia:

  59 zł: https://pwevents.pl/bilety/smolik-kev-fox/638/156
  64 zł: Eventim, Ticketmaster, Ebilet, Biletomat, Ticketclub, CIM, Rock Long Luck
  69 zł: w dniu koncertu

  PODZIEL SIĘ
  studentka administracji i zarządzania publicznego, zakochana w dźwiękach piana i gitary! kompletnie nierozważna i nieromantyczna, ale za to często uśmiechnięta :)

  Dodaj komentarz