Tour Poland :papercutz (Portugalia)

  22
  Kiedy:
  21 Luty 2019@21:00 – 23:00
  2019-02-21T21:00:00+00:00
  2019-02-21T23:00:00+00:00
  Gdzie:
  Teatr Barakah, ul. Paulińska 28
  31-065 Kraków
  Koszty:
  20 zł – 25 zł

  Portugalia w koncertowym natarciu na Polskę! Agencja SIDEWAYS booking & promotion i Teatr BARAKAH zapraszają na koncert :PAPERCUTZ, gorącego towaru eksportowego z Porto. Ich elektroniczna muzyka jest jednocześnie bardzo organiczna, a osobowość wokalistki, Catariny Mirandy czyni ich występy czymś więcej niż zwykłym koncertem. :PAPERCUTZ o swojej muzyce mówią, że to połączenie mroku z egzotyką, gdzie szum sekwencerów spotyka się z chorałowymi wokalami, ale nie należy się tego bać – bo Bruno i Cat nie zapominają o tym, co w muzyce bardzo istotne – elemencie pop.

  Na przestrzeni swojej 10-letniej kariery byli prezentowani na antenie BBC w Anglii, a nawet w FM Kobe w Japonii. Koncertowali też w wielu krajach Europy i nie tylko, w tym na prestiżowych festiwalach, jak chociażby Liverpool Soundcity w Anglii, Red Bull Music Festival NYC w USA, Exit w Serbii czy Waves w Austrii. Do nas przyjeżdżają zaraz po wizycie w Niemczech, gdzie rozpoczynają promocję najnowszego albumu, który otrzymał tytuł „King Ruiner”. I faktycznie – :PAPERCUTZ skostniałe schematy obracają w ruinę!

  SKŁAD: Bruno Miguel (elektronika), Catarina Miranda (wokal i in.)

  Play:
  https://soundcloud.com/papercutz/tour/s-kHThR

  Watch:
  https://youtu.be/L6ooEUmri_M

  https://www.facebook.com/papercutz
  https://twitter.com/papercutzed
  http://www.youtube.com/papercutz
  https://www.instagram.com/papercutz

  __________________________________________
  BILETY: 25/20 zł

  ✘ Zakup:
  – pn.-pt. w godz. 10:00-17:00 i na godz. przed każdym wydarzeniem w kasie Teatru Barakah przy Paulińskiej 28,
  http://teatrbarakah.com/barakah-wp/events/event/koncerty/
  – przed koncertem

  ✘ Rezerwacja:
  rezerwacje@teatrbarakah.com / 12 397 80 47

  PODZIEL SIĘ
  - Mazur z krwi i kości - odkrywca nowych niebanalnych kawałków - maniak list przebojów - bloger – www.obliczamuzyki.blog.onet.pl - amator piłki nożnej i biegania - początkujący polityk - do bólu uparty i dociekliwy - niespotykanie artystyczna dusza... towarzystwa - bywa rozważny i... romantyczny