17 października Dr Misio zagra w łódzkiej Wytwórni już po raz trzeci!

Dr Misio, to grupa, która wzbudza skrajne emocje. Jedni ich kochają, inni wprost przeciwnie! A jak jest z Wami? Kochacie Ich? Nie słyszeliście Ich? Zapraszamy już 17 października do łódzkiej Wytwórni, gdzie zespół zagra już po raz trzeci! Będzie okazja żeby się określić.


Dr Misio to męska załoga pod wodzą Arkadiusza Jakubika – jednego z najbardziej charyzmatycznych i charakterystycznych polskich aktorów, scenarzysty i reżysera związanego z ambitnymi projektami filmowymi na kulturalnej mapie Polski, znanego m.in. ze świetnych ról dramatycznych w filmach Wojtka Smarzowskiego („Wesele”, „Dom zły”, „Wołyń” czy „Kler”).Dr Misio gra ostrego rock&roll’a. Solidne brzmienie, ciężkie riffy, znakomite mądre teksty Krzysztofa Wargi oraz Marcina Świetlickiego, a także brak muzycznego kompromisu sprawiają, że to nowa i oryginalna propozycja nie tylko dla fanów rocka, ale przede wszystkim ludzi poszukujących w sztuce intelektualnych wrażeń i refleksji, otwartych na formę i nie stroniących od wspólnej, niemalże rytualnej zabawy.

Zespół ma na swoim koncie trzy płyty: „Młodzi” (2013), „Pogo” (2014) oraz „Zmartwychwstaniemy” (2017), a ich piosenki, takie jak „Mentolowe papierosy”, „Dziewczyny”, „Młodzi”, „Hipster”, „Pogo” czy „Pismo” stały się już kultowe i śpiewane są przez całe rzesze fanów.

Grupa zagrała niezliczoną ilość koncertów w całej Polsce – od maleńkich klubów po wielkie koncerty plenerowe i festiwale takie, jak Woodstock, czy Jarocin.


Dr Misio – Pismo from highspot on Vimeo.


Redakcja Muzykoholików całkiem niedawno mała okazję słyszeć Arka Jakubika podczas innego koncertu – w ramach projektu „Szatan na Kabatach”. Wówczas energia i atmosfera zrobiła na nas ogromne wrażenie. Jak będzie teraz? Przekonajcie się razem z nami!!


Zobacz więcej:

Klub Wytwórnia – Oficjalna strona

Klub Wytwórnia – Facebook

Dr Misio – Facebook

Dr Misio – YouTube