1984 TOUR, czyli Paweł Domagała w Częstochowie

Święta, święta i po świętach, a tu za pasem walentynki. Nie masz pomysłu na prezent dla swojej ukochanej połówki? Zrób jej przyjemność dużo wcześniej.

2 lutego 2019 w Filharmonii Częstochowskiej można będzie usłyszeć Pawła Domagałę, który odwiedzi nas w ramach swojej trasy koncertowej, promującej jego drugi album „1984 TOUR”.

Artysta, podczas swojej pierwszej trasy koncertowej „Opowiem Ci o mnie”, osiągnął duży sukces – bilety były wyprzedane na dużo wcześniej, niż data koncertu. Podczas imprezy na pewno usłyszymy singiel promujący płytę „Weź nie pytaj” oraz ten najnowszy „Wystarczę ja”. Ja za to zachęcam Was do wysłuchania całej płyty, nie czekając na koncert. Cóż kryje się w środku albumu?  Muzyka i teksty stworzone przez artystę są optymistyczne, wpadające w ucho, ale także często łapiące za serce. Cała płyta idealnie sprawdza się zarówno na długie zimowe wieczory z herbatą, ale także przy dłuższej podróży samochodem.

Podsumowując, jeszcze raz zachęcam Was do udziału w tym wydarzeniu – 2 luty 2019 godzina 19. Z mojej strony mogę dodać tylko, że kto zna Domagałę wyłącznie ze sceny aktorskiej, na pewno nie zawiedzie się pod aspektem muzycznym.

Podziel się swoją opinią ;)