125 tysięcy wyświetleń w miesiąc. Udany debiut zespołu finalisty „Idola”

78

Pamiętacie wokalistę z dreadami i charakterystyczną rockową barwą, który zajął piąte miejsce w najnowszej edycji „Idola”? Adam Kalinowski, gdyż o nim właśnie mowa, debiutuje ze swoim zespołem Black Jeans. Singlem zapowiadającym płytę „Pokolenie Y” jest utwór zatytułowany „Grzech”. Teledysk uzyskał ponad 125 tysięcy wyświetleń w serwisie YouTube przez pierwszy miesiąc od premiery.


Album ukaże się już 13 czerwca br. Znajdzie się na nim dziesięć autorskich kompozycji składających się w jedną historię opowiedzianą przez tajemniczą postać o pseudonimie Mr. WHY. Do krążka dołączono książeczkę będącą drugim rozdziałem tej historii. Wraz z premierą singla ruszyła przedsprzedaż wydawnictwa. Można je zamówić tylko na oficjalnej stronie formacji.zajrzyj po więcej:

Adam Kalinowski na Facebooku
Black Jeans na Facebooku


PODZIEL SIĘ
Niepoprawna wielbicielka wielokropków i przecinków. Wbrew pozorom nie widzi wszystkiego wyłącznie w czarnych barwach. Wśród swoich największych pasji wymienia jednym tchem dobrą muzykę i złe książki. Większość życia spędza na koncertach i podobno umie czytać.