„2K16” – nowe wydawnictwo projektu Kolorofonia

Kolorowo i optymistycznie zrobiło się na rynku muzycznym za sprawą Michała Kisielewskiego, który pod szyldem projektu Kolorofonia zaprezentował swoje kolejne wydawnictwo. Tym razem mowa tu o minialbumie „2K16” zawierającym cztery nagrania powstałe na przestrzeni ostatnich kilku miesięcy.


Premiera EP-ki odbyła się podczas tegorocznej edycji Europejskich Targów Muzycznych CO JEST GRANE 24 w Pałacu Kultury. Uczestnicy tego dwudniowego wydarzenia mieli szansę wielokrotnego usłyszenia na żywo wszystkich utworów.


Singlem promującym krążek jest opublikowany na pod koniec wakacji numer „Serwus”. Teledysk do piosenki został wyemitowany w jednym z grudniowych odcinków programu „Teleexpress”.Album ukazał się w nieprzeznaczonym do szerszej dystrybucji, promocyjnym nakładzie tysiąca sztuk, jednakże nie wyklucza się umieszczenia limitowanej liczby egzemplarzy w wybranych punktach na terenie Polski. Planuje się ponadto rozpowszechnianie materiału w formie cyfrowej na kanale, a następnie w streamingu, co ma nastąpić jeszcze w tym roku. Na rok 2017 przewidziano z kolei premierę drugiego longplaya Kolorofonii, którego zapowiedź stanowi właśnie EP „2K16”.


Kolorofonię tworzą: Michał „KOLO” Kisielewski (pomysłodawca, autor tekstów, raper, animator odpowiadający za całokształt) i Albert „TONTON AL” Toruński (producent warstwy muzycznej).


Pamiętajcie, że na naszym portalu możecie wygrać jeden z trzech egzemplarzy „2K16” z autografem Michała Kisielewskiego! Szczegóły znajdziecie TUTAJ.


Zajrzyj po więcej:

Kolorofonia na Facebooku 


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *