2Tm2,3 zaprasza na koncert promujący najnowszy album „Sursum Corda”

2Tm2,3 zaprasza na koncert promujący najnowszy album „Sursum Corda”. Muzyczny wieczór w poznańskiej Tamie organizacje Live Nation

Zespół 2Tm2,3, potocznie znany jako „Tymoteusz”, powstał w 1996 roku, skupiając wokół siebie muzyków, których połączyła wspólna wiara. Grupa, w której skład wchodzą tak wybitne osobowości muzyczne jak Litza, Maleo, Budzy, czy Stopa, szybko zyskała status legendy na polskiej scenie muzycznej. Dzięki unikalnemu połączeniu metalu, rocka i reggae, 2Tm2,3 stali się prekursorami tzw. rocka chrześcijańskiego w Polsce.

Jednym z charakterystycznych elementów zespołu jest granie na dwa zestawy perkusyjne jednocześnie, co nadaje ich muzyce wyjątkową dynamikę i głębię. W 1999 roku zespół zdobył prestiżową nagrodę Fryderyka w kategorii „Album roku – hard & heavy”.

Obecnie zespół powraca na scenę z nowym albumem zatytułowanym „Sursum Corda”, na którym znajduje się 12 premierowych utworów. Fani zespołu będą mieli okazję usłyszeć nowe kompozycje na nadchodzącym koncercie organizowanym dla zespołu przez Live Nation.

Spotkajmy się 24 października w Poznaniu, w klubie TAMA!

Napisz komentarz