3. singiel Kariny Opyrchał już w sieci!

Miesiąc temu miała miejsce premiera trzeciego singla Kariny “To twój dzień”, który został wyemitowany w Radio Wrocław i Radio Andrychów oraz pojawił się na platformach muzycznych.Produkcją utworu zajął się Grzegorz Ryba, nakładem wytwórni Delphy Records.

Karina Opyrchał to tajemnicza dziewczyna, uwielbiająca wyzwania artystyczne. Ta młoda wokalistka wychowała się w Wadowicach, a obecnie mieszka w Niemczech. Pochodzi z muzycznej rodziny i od najmłodszych lat udziela się wokalnie w różnorodnych przedsięwzięciach muzycznych. Jest również absolwentką Szkoły Wokalno-Aktorskiej w Krakowie. Znana jest z własnych interpretacji popularnych przebojów, które wykonuje solo, a także z innymi wokalistami. Wadowiczankę zaprosił do współpracy producent Konrad Leszczyński, który współpracował z takimi artystami  jak Honorata Skarbek Honey czy Saszan.

Kiedy potrzebuje się wyciszyć – zwiedza nowe miejsca na świecie podróżując i pokonując rocznie tysiące kilometrów. Bierze udział w licznych festiwalach ogólnopolskich, a także jest laureatką wielu prestiżowych konkursów wokalnych w Polsce oraz zagranicą. Jednym z największych osiągnięć artystki jest zajęcie III miejsca na Międzynarodowym Festiwalu „Intershow” w 2017 r.

Oto lyric video utworu „To Twój Dzień”

Artystka skupia się obecnie nad swoim autorskim materiałem utrzymanym w stylistyce popowej. 3. kwietnia odbyła się premiera pierwszego autorskiego singla „Powiedziałeś mi” z teledyskiem, nakładem wytwórni Delphy Records.

Singiel dostępny jest również na wielu platformach streamingowych, takich jak: Spotify, iTunes, TIDAL, DEEZER, Amazon, T-Mobile czy Google Play.

Więcej informacji o Karinie:

https://www.youtube.com/channel/UCv_R58OsoGGJ9Z8a-3_BOEQ

https://www.facebook.com/karina.opyrchal

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.