Dogbite i album „5”

Zespół Dogbite prezentuje swój kolejny, piąty już krążek, którego tytuł brzmi po prostu „5”. obrys_d601_digipack6p1cdNajnowszy album ukazał się nakładem wytwórni Fonografika 18 listopada br. Wydawnictwo reprezentują single „Endorfina” oraz „Happiness”.


Formacja znana jest między innymi z utworu promującego kultowy film Marka Koterskiego „Dzień Świra”. Znak rozpoznawczy Dogbite to nawiązanie do korzeni punky-raggae. „5” zawiera łatwe do zapamiętania, pełne energii kompozycje. Znajdziemy tu także typowe dla grupy elementy, takie jak gitarowe brzmienia czy chóralnie odśpiewane refreny. Miks został wykonany przez pojawiającego się gościnnie na płycie Piotra „Dzikiego” Chancewicza.


Od lat muzyka daje nam siłę i energię, której nie da się z niczym porównać. To ona napędza nas do działania, pozwala dawać z siebie wszystko i jesteśmy przekonani, że to słychać na nowej płycie. Każdy, kto chciałby poczuć endorfiny we własnej krwi, powinien kupić płytę i wybrać się na nasz koncert – zapewniają sami muzycy.Tracklista:

  1. Alarm
  2. Das Modell
  3. Happiness
  4. Narcomatic
  5. Endorfina
  6. N.A.N.A.
  7. Sheena is a punk rocker
  8. Fryz
  9. Hejtomania

Zajrzyj po więcej:

Dogbite na Facebooku


d2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.