45-lecie Hard Rock Cafe

Restauracje Hard Rock Cafe zapraszają do spędzenia czerwca w Gdańsku, Warszawie i Krakowie. 45. urodziny kończy się tylko raz – zwłaszcza, gdy ich świętowanie trwa cały miesiąc.


Historia Hard Rock Cafe zaczyna się 14 czerwca 1971, kiedy to Isaac Tigret i Peter Morton otworzyli pierwszą restaurację w kultowym Hyde Parku w Londynie. Dziś, po 45 latach, amerykańską markę tworzą 163 restauracje, 23 hotele i 11 kasyn na całym świecie. Jest więc, gdzie i z kim świętować. Restauracje Hard Rock Cafe już od 45 lat ucieleśniają ducha muzyki rockowej na całym świecie. Sieć należąca do Seminole Hard Rock Entertainment Inc. jest obecnie jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek na świecie.

rch

Muzyczną oprawą urodzin zajmą się panowie z Red Hot Chili Peppers, których najnowsza płyta The Getaway ukaże się 17 czerwca. Wszystkich fanów, którzy już nie mogą doczekać się wizyty zespołu na tegorocznym Open’erze, Hard Rock Cafe wraz z Warner Music Poland zachęca do zostawienia wiadomości muzykom na specjalnej tablicy. Od 7 do 12 czerwca będzie ona w krakowskim Hard Rock Cafe, fani z Warszawy i okolic złapią ją od 14 do 19 czerwca, a w Gdańsku pojawi się 21 czerwca i zostanie aż do rozpoczęcia gdyńskiego festiwalu.


chr

25 czerwca Hard Rock Cafe Kraków zaprasza na urodzinową edycję Wianków. Święto muzyki to prawie 24 godziny najlepszego grania na żywo. Fisz Emade Tworzywo, The Dumplings, Dawid Podsiadło i Świetliki to tylko niektóre gwiazdy krakowskich koncertów.


hrc

45. urodziny można obchodzić na wiele sposobów, dlatego w Warszawie poczujemy prawdziwe „flower power”. Muzyka, klimat lat 70. i wspaniałe jedzenie już 14 czerwca w Hard Rock Cafe Warsaw. Wydarzenie uświetni występ Anny Karwan.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *