Kortez wystąpi w szczecińskiej Filharmonii

Na fantastyczne rozpoczęcie tygodnia zaprasza Good Taste Production, który organizuje koncert Korteza w Filharmonii im. Mieczysława Karłowicza w Szczaecinie. Będzie to ostatnie wydarzenie z drugiej części trasy promującej najnowszy album artysty „Mój dom”, przed koncertami festiwalowymi i plenerowymi.

Jesienią, 3 listopada 2017 roku Kortez dzięki w spółpracy z Jazzboy Records wydał swój drugi album „Mój dom”, który w dwa tygodnie po premierze osiągnął status złota a trzy miesiące później pokrył się platyną. Utwór promujący to wydawnictwo pod tytułem „Dobry moment” ma na YouTube ponad 6,5 mln wyświetleń. Od tego czasu muzyk wydał jeszcze dwa minialbumy: „Dobry moment EP” oraz „Dobrze, że Cię mam EP”.

Kortez zagrał ponad 30 koncertów podczas pierwszej trasy promującej swój drugi studyjny krążek całkowicie ją wyprzedając. Druga część to więcej niż 40 wydarzeń w największych salach klubowych, filharmoniach oraz domach kultury w całej Polsce, ciesząca się równie wielkim zainteresowaniem. W najbliższy poniedziałek (04.06.2018) w szczecińskiej Filharmonii zabrzmią największe utwory tego artysty takie jak „We dwoje”, „Dziwny sen”, „Z imbirem”  czy „Bumerang”. Serdecznie zapraszamy!


Zajrzyj po więcej:

FB: https://www.facebook.com/kortezjazzboy/

www: http://www.jazzboy.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.