6 grudnia Daria Zawiałow zawita do Łodzi w ramach trasy „Helsinki Tour vol. 2”

6 grudnia Daria Zawiałow zawita do Łodzi w ramach trasy „Helsinki Tour vol. 2”. Na wydarzenie zaprasza Klub Wytwórnia.


Pierwsza odsłona trasy Helsinki Tour szybko się skończyła, pozostawiając po sobie spory niedosyt. Większość koncertów wyprzedała się w zawrotnym tempie, więc nie każdy miłośnik muzyki Darii mógł usłyszeć nowości w koncertowych odsłonach. Artystka postanowiła wyjść temu niedosytowi naprzeciw i już teraz zaprasza na kolejną trasę koncertową.

I tym razem koncerty wyprzedają się na pniu. Fani nie pozostawiają złudzeń – Daria Zawiałow to jedna z najpopularniejszych polskich wokalistek ostatnich lat.

Nie może Cię tam zabraknąć!Daria Zawiałow o nadchodzącej trasie:
„Zapraszam Was na drugą część trasy koncertowej promującej mój nowy album Helsinki. Wraz z zespołem szykujemy dla Was coś specjalnego! Zaprezentujemy Wam piosenki, które jeszcze nie były przez nas grane w wersjach live, ale także nowości oraz widowiskowe wizualizacje świetlne!  Nie zabraknie również dobrze Wam znanych już utworów z poprzednich krążków, “A Kysz” oraz “Helsinek”. Bądźcie tam razem z nami, będzie ogień! Spieszcie się, bo koncerty wyprzedają się w bardzo szybkim tempie. Do Poznania, Wrocławia, Wodzisławia i Opola już niestety już nie mogę Was zaprosić. Za to w Warszawie i Białymstoku mamy dodatkowe koncerty.”


Daria Zawiałow / Helsinki Tour vol2!
6 grudnia 2019 (piątek), godz. 20:00 (otwarcie drzwi 19:00)
Łódź, Wytwórnia, ul. Łąkowa 29

bilety online:
https://goingapp.pl/evt/2146016/daria-zawialow
http://www.wytwornia.pl//o-nas/wytwornia-1/repertuar-2/repertuar/daria-zawialow-1