Ostatnia szansa na zdobycie biletów na jedyny taki koncert DAWIDA PODSIADŁO

Gra Dawida Podsiadło to nie tylko okazja do tego, by na chwilę wcielić się w jednego z najlepszych polskich muzyków, ale również wygrać bilety na specjalny koncert artysty. Od 26 listopada, przez dwa tygodnie, będzie na to jeszcze jedna szansa. Rusza bowiem specjalny, bonusowy poziom w grze Dawida Podsiadło. Oznacza to również powiększenie puli nagród o 10 dodatkowych, podwójnych zaproszeń na koncert, który odbędzie się już 20 grudnia w Teatrze Narodowym.

Poza trwająca, ale wyprzedaną już „Małomiasteczkową” trasą koncertową artysty, to już jedyna w tym roku szansa na to, aby zobaczyć na żywo występ Dawida Podsiadło. Co więcej, koncert, który odbędzie się 20 grudnia w Teatrze Narodowym w ramach Red Bull Music Presents, będzie wydarzeniem wyjątkowym. Ze względu na przestrzeń w jakiej się odbędzie nabierze on kameralnego charakteru. W nastrój wprowadzi też wyjątkowa oprawa, jak zapowiada sam artysta – specjalnie przygotowana na tę okazję. Tak nietypowy koncert to także niecodzienna forma zdobycia biletów, których nie ma w sprzedaży. Aby otrzymać bilet na to wydarzenie należy wcielić się w postać Dawida w mobilnej grze, której jest on bohaterem. Gra dostępna jest od września i od tego czasu co tydzień, dziesięciu najlepszych graczy, wygrywa podwójne zaproszenie na koncert, a kolejnych dziesięciu najnowszą płytę artysty z jego autografem. Zabawa trwa do 10 grudnia.

Teraz pojawia się dodatkowa szansa na zdobycie wejściówek i zobaczenie Dawida Podsiadło na żywo. Wszystko za sprawą bonusowego poziomu w grze, który dostępny jest od 26 listopada do 10 grudnia. To dodatkowa plansza, w której nie gonimy już Hit Mana – złodzieja hitów Dawida, ale trafiamy na scenę, gdzie, jak się okazuje, nie zawsze życie jest usłane różami. Muzyk również tam musi mierzyć się z różnymi przeszkodami. To plansza, w której obowiązuje formuła „endless runner‟, czyli gra trwa tak długo, aż gracz nie wyczerpie energii bohatera. Zasady są jednak takie same, jak w poprzednich planszach: trzeba unikać przeszkód oraz łapać balony, gwiazdki i życia a także wykorzystywać je w grze.

Bonusowa plansza to także odrębny ranking, w którym do zgarnięcia są podwójne zaproszenia na koncert. Otrzymają je gracze, którzy po dwóch tygodniach rozgrywki uplasują się w pierwszej dziesiątce.

W uzyskaniu wysokiego wyniku w grze pomocne są kody znajdujące się pod zawleczką specjalnej edycji puszek Red Bulla z wizerunkiem artysty. Pozwalają one zdobyć power up’y grze, ale można je również wymienić na ośmiobitowe wersje utworów Dawida.


Więcej:

Gra do pobrania w App Store

Gra do pobrania w Google Play

Dawid Podsiadło na Facebooku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.