The Freuders & Graudance & PeeWo WeWoo w warszawskim Pogłosie!

The Freuders & Graudance & PeeWoo WeWoo

17 listopada w warszawskim klubie Pogłos odbędzie się koncert trzech miejscowych zespołów – The Freuders, Graudance i PeeWoo WeWoo.


The Freuders po intensywnym rozpoczęciu jesiennego sezonu, ostatecznie skonfrontują premierowe utwory z publicznością, ponieważ już wczesną wiosną 2020 ukaże się ich druga płyta zatytułowana „Warrior”. Długogrający album będzie zawierał 9 utworów w języku angielskim, które na tle dotychczasowych wydawnictw wyróżniać się będą jasnym brzmieniem i melodyjnymi refrenami. Zespół także został już ogłoszony – obok solowego projektu Arkadiusza Jakubika – jako jeden z dwóch pierwszych wykonawców przyszłorocznej edycji Cieszanów Rock Festiwal.Graudance to surferzy zimnej fali i psychodelicznego post-punka. Smażą dźwięki i siebie w kotłowni starej willi na Żoliborzu w Warszawie. Ich utwory i teksty zawsze bazują na improwizacjach i są w 100% wypadkową wszystkich członków zespołu.
Ich aktualne piosenki traktują o: snach, relacjach, kobietach, koniach, samochodach, ostrych narzędziach, roślinach, młodości-starości, masowym wymieraniu, telewizji.PeeWoo WeWoo mówią o sobie: „dobrze, że jest nas tylko dwóch, bo w większym składzie byśmy się pozabijali”. Mimo odmiennych gustów wszystko się klei. Jest rockowo i przebojowo, ludzie mówią, że słyszeli Białego Jacka albo Czarne klucze, a to tylko piłułiłu.Ważne informacje:
Kiedy? 17 listopada 2019
O której? 18:30 – wejście, 19:00 – start koncertu
Gdzie? Klub Pogłos, ul. Burakowska 12, Warszawa
Za ile? 17 zł – w przedsprzedaży, 25 zł – w dniu koncertu


Zobacz więcej:

The Freuders

Graudance

PeeWooWeWoo

Wydarzenie

Pogłos