Kasia Kowalska i jej koncert MTV Unplugged już za dwa tygodnie w Warszawie

Kasia_Kowalska_

Kasia Kowalska świętuje 25-lecie pracy artystycznej. Z tej okazji odbyło się wiele wydarzeń nawiązujących do tego jubileuszu, m.in. wyjątkowy koncert z kultowego cyklu MTV Unplugged – w Teatrze Szekspirowskim w Gdańsku. Płyta z zapisem tego koncertu ukazała się 25 października. Kto nie miał okazji zobaczyć i posłuchać Kasi Kowalskiej w Gdańsku, będzie mógł wkrótce nadrobić koncertowe zaległości w Warszawie już za dwa tygodnie!


Już w sobotę (1 lutego) swoje największe przeboje w akustycznych aranżacjach zaprezentuje na warszawskim Torwarze. Jak przystało na koncerty pod szyldem MTV – na scenie nie zabraknie również gości specjalnych. Ponadto, oprócz stałego zespołu towarzyszącego Kasi na scenie, koncerty w ramach trasy MTV Unplugged wzbogacone są o sekcję dętą i fortepian.Wydarzenie uświetnią czołowi polscy artyści. Pojawią się gościnnie: Edyta Bartosiewicz, Kamil Bednarek, oraz Janusz Panasewicz, którzy razem z bohaterką wieczoru wykonają największe przeboje.Kasia Kowalska jest jedną z najbardziej znanych i utalentowanych artystek na polskiej scenie muzycznej. Laureatka Fryderyków, Superjedynek, MTV European Music Awards. Jej płyty sprzedały się łącznie w ponad milionowym nakładzie. ”Pieprz i sól”, „Antidotum”, „Prowadź mnie”, „Oto ja”, „Chcę znać swój grzech”, „Coś optymistycznego”, „A to co mam”, „Spowiedź”, „Być tak blisko” – to tylko niektóre z najpopularniejszych piosenek, jakie wylansowała przez 25 lat obecności na polskiej scenie muzycznej. Jej ostatni studyjny album „AYA” został uhonorowany nominacją do Fryderyka 2018.

Jeśli niebiosa pozwolą, redakcja Muzykoholików pojawi się dla Was na tym koncercie i opowie jak było wspaniale. Nie możemy się doczekać!!

(materiały prasowe)