9. Urodziny Focus Mall w zespołem VIDEO

Pokaz iluzji, bubble show oraz wielki koncert znanej i niezwykle lubianej grupy VIDEO. To wszystko czeka na nas już w najbliższą sobotę, tj. 17 listopada br. Tego bowiem dnia w Piotrkowie Trybunalskim odbędą się 9. urodziny centrum handlowego Focus Mall! Niezapomniane wrażenia gwarantowane!


Tegoroczna impreza urodzinowa potrwa od godziny 15 do 19. Z pewnością dostarczy uczestnikom wiele niepowtarzalnych emocji, a to za sprawą nietuzinkowych gości. Dwukrotny mistrz Polski iluzjonistów, Damian Kość, zadba o magiczny klimat, prezentując zaskakujący i profesjonalny pokaz iluzji. Piękny i wzruszający występ przedstawi Arkadiusz Gwizdała, prekursor sztuki baniek mydlanych w naszym kraju, zwycięzca nagrody publiczności w popularnym programie „Mam Talent”. To pełne wrażeń popołudnie uświetni dodatkowo taneczne show podopiecznych z piotrkowskiego Centrum Edukacyjno-Artystycznego Simare. Urodziny nie mogą obejść się bez tortu, dlatego dla klientów przewidziano również słodki poczęstunek.


Zaś o godzinie 18 przyjdzie czas na zwieńczający imprezę punkt programu, czyli koncert formacji VIDEO, pokochanej przez tysiące fanów za takie przeboje, jak „Środa czwartek”, „Ktoś nowy”, „Idę na plażę”, „Bella” czy „Papieros”. Muzycy z Wojciechem Łuszczykiewiczem na czele są zdobywcami licznych wyróżnień przyznawanych przez odbiorców oraz kolegów z branży. Sobotnie spotkanie stanowi doskonałą szansę na zdobycie autografu czy pamiątkowego zdjęcia. Nie jest Ci „Wszystko jedno”? Zatem wpadnij do Focus Mall w Piotrkowie Trybunalskim i daj się zabrać w „Fantastyczny lot”!


Dla miłośników zakupów przygotowano wyjątkowe urodzinowe rabaty i promocje. Tego dnia galeria gościć będzie ponadto przedstawicieli Państwowej Powiatowej Straży Pożarnej. Strażacy opowiedzą o właściwym eksploatowaniu urządzeń grzewczych i przeprowadzą konkursy, w których do wygrania będzie kilkadziesiąt czujek czadu.


zajrzyj po więcej:

VIDEO na Facebooku
VIDEO na Instagramie
Focus Mall Piotrków Trybunalski na Facebooku


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.