Abodus i jego „Labirynt” już w sprzedaży

Abodus, to specyficzna mieszanka art-rocka, rocka, jazzu oraz funky z dużą dawką improwizacji. Cechą charakterystyczną zespołu jest niesamowita swoboda sceniczna oraz znakomity kontakt z publicznością.

Zespół powstał w 2005 roku w Sztumie. W październiku tego roku nakładem wydawnictwa Pronet Records,  ukazała się ich nowa płyta „Labirynt”.

Jak sami piszą o sobie: „Energia płynąca od wokalistki jest w stanie poruszyć każdego. TYLKO szczere uczucia, zero gry i udawania. Utwory instrumentalne wywołają w was skrajne emocje: niepokój, lęk, podniecenie, radość. W każdym numerze można odnaleźć dobrze opowiedzianą historię.
Mało? Chcesz czegoś „znanego”? Cover?
Nie ma problemu. To nie będzie jednak oklepane coverowanie, przekalkowanie numeru dźwięk w dźwięk – dla Abodusa cover, to wywalenie numeru totalnie do góry nogami.”Na koncertach często występują niespotykane dotąd aranżację utworów Brygady Kryzys, Jacka Kaczmarskiego, Niny Simone, Bandy i Wandy i innych.


Na każdym koncercie dajemy z siebie 100% wypruwamy sobie flaki, tylko po to by przekazać wam siedzące w nas emocje…


Abodus tworzą: Aleksandra „PASZCZOFON” Król – Rogowska – wokal, Piotr „PACO” Podlewski – gitara/mandolina, Arkadiusz ROGAŚ” Rogowski – perkusja, Arkadiusz „DZIKU” Dzikowski – bass, Adam „JANINA” Meryk – klawisze/grovebox/melodyka


źródło: materiały facebook zespołu

Zajrzyj po więcej:

Facebook

You Tube

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.