Adam Stachowiak wraca do Szamotuł

Już w najbliższą sobotę Adam Stachowiak, znany z takich piosenek, jak „Mamo” i „Wracam co noc”, wystąpi w szamotulskim kinie Halszka. Wystąpiwszy w 2016 roku w polskiej edycji talent show, Adam został okrzyknięty objawieniem muzycznym.


Młody muzyk, biorąc udział w VII edycji programu „The Voice of Poland”, rozkochał w sobie miliony Polaków, wykonując po raz pierwszy publicznie swój autorski utwór „Mamo”, który zagwarantował mu przejście do kolejnego etapu. Dziś oficjalna wersja tej piosenki ma na YouTube 11 mln odsłon, nagrodzono ją też statusem platynowej płyty.


W tym roku ukazał się jego drugi singiel, „Wracam co noc”, którego współtwórcami są Paul WhalleyLaurell Barker. Grany w największych rozgłośniach radiowych odniósł ogromny sukces i przyniósł Adamowi jeszcze większą rzeszę fanów.

To numer napisany w trasie, gdzieś w hotelu między jednym koncertem, a drugim. Jest dla mojej narzeczonej – tęsknię za nią, kiedy jestem kilkaset kilometrów od domu. Wtedy marzę tylko o tym, aby z nią porozmawiać, czy zwyczajnie napić się kawy… – mówi Adam Stachowiak.

Wokalista, a także kompozytor, pianista i autor tekstów, intensywnie pracuje nad swoją debiutancką płytą.


Obie wzruszające ballady będzie można usłyszeć na żywo w najbliższą sobotę (9.12.2017) w Szamotułach w kinie Halszka (ul. Dworcowa 7), gdzie Adam wraz z zespołem zagra kameralny koncert, na który już zostało niewiele miejsc! Jako support wystąpi Krystian Wojtasik. Bilety w cenie 32 zł można nabyć na stronie www.bilety24.pl.

Artysta do końca roku planuje jeszcze dwa świąteczne koncerty w Tarnowie (16.12.2017) i Krakowie (17.12.2017)!


Zajrzyj po więcej:

FB: https://www.facebook.com/AdamStachowiakOfficial/

https://www.facebook.com/events/125990068057797/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.