‘AFFINITY’ – nowy singiel Juliana Lesińskiego

Do sieci trafił właśnie najnowszy singiel Juliana Lesińskiego – ‘Affinity’. Artysta w ten sposób zapowiada swoją najnowszą EP-kę, której premiera odbędzie się na początku 2019 roku.

Affinity – to bardzo pozytywny, a dla mnie niezwykle szczególny utwór. Każdy z nas jest wyjątkowy i wielobarwny. Na każdego czeka gdzieś tam bratnia dusza, dzięki której ta nasza wielobarwność zostaje jeszcze bardziej wydobyta i nasycona. Ja jestem doskonałym przykładem takiego człowieka. Miłość i ciepło, które mnie otacza dodaje skrzydeł. Piosenka tak naprawdę traktuje również o szacunku, tolerancji i akceptacji – cech tak bardzo dziś pożądanych, a niekiedy też gnębionych. Dlatego też zdecydowałem się na dwie – różnorodne muzycznie wersje. Mam nadzieję, że każdy po wysłuchaniu tego numeru uśmiechnie się i spojrzy na własne życie troszkę inaczej.”


https://open.spotify.com/album/1Petl8NEwy54V8401KdQyU

Julian Lesiński jest zawodowym wokalistą, aktorem oraz jedynym w Polsce solistą, który nagrał medley wszystkich piosenek, reprezentujących Polskę w Konkursie Piosenki Eurowizji. W swojej twórczości stawia na współczesne popowo – elektroniczne brzmienia. Głos wokalisty wyróżnia się ciepłą barwą i ekspresyjnym feelingiem, dzięki któremu potrafi balansować pomiędzy delikatnością wyrazu, a ostrym pazurem.

Nowy materiał artysty charakteryzować będzie elektroniczne brzmienie w połączeniu z mocnym wokalem, a utwory będą poruszały problemy tolerancji, odrzucenia czy też trudnych relacji z najbliższymi. Premiera albumu planowana jest na pierwszą połowę 2019 roku.


Zajrzyj koniecznie:

Facebook

www

YouTube

Instagram

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.