Agnieszka Chylińska powraca z nowym albumem !

forever-childBez zapowiedzi, bez singli przed premierą krążka. Z dnia na dzień zaskakując wszystkich słuchaczy Agnieszka Chylińska wypuszcza swój nowy album, a wraz z nim teledysk.

Nowa płyta to muzyczny powrót po siedmiu latach przerwy. 'Forever Child' to zaskakująca i nieoczywista wypowiedź artystki, której twórczość zawsze cechowało przez Nią samą ukute hasło: 'nigdy taka sama'. Tym razem Agnieszka Chylińska postanowiła połączyć i zintegrować  'pod jednym dachem' rockową siłę swojego nietuzinkowego głosu z nowoczesnym brzmieniem. Zwracając się muzycznie w stronę swoich początków artystka zaprasza nas w niezwykłą podróż.

'Forever Child' to ukłon w stronę wszystkiego co najpiękniejsze w najbardziej wyrazistych stylach muzycznych. Wyrazistych jak sama Agnieszka, która nieprzerwanie od dwudziestu lat zachwyca publiczność swoją konsekwencją w byciu 'nigdy taką samą'.


Na oficjalnym kanale artystki na youtube dostępny jest teledysk do utworu 'Królowa Łez', pochodzącego z nowego krążka.a-ch-trasa-banerWraz z premierą płyty rusza również Trasa Koncertowa FOREVER CHILD:

21.10 – Warszawa

4.11 – Wrocław

6.11 – Łódź

22.11 – Poznań

4.12 – Kraków

10.12 – Katowice

11.12 – Gdańsk

10.03 – Londyn

11.03 – Manchester

12.03 – Dublin


Płytę od dzisiaj można kupić w dobrych sklepach muzycznych na terenie całego kraju oraz pod adresem: http://wmg.lnk.to/ForeverChild.
Już w najbliższą niedzielę (2.10) o godzinie 15:00 odbędzie się spotkanie z Agnieszką Chylińską w warszawskim empiku Junior przy ul. Marszałkowskiej 116/122 – serdecznie zapraszamy, będzie możliwość kupna płyty, zdobycia autografu czy zrobienia wspólnego zdjęcia.

Zajrzyj po więcej :


a-ch-trasa-baner

Redakcja Muzykoholicy

Muzykoholicy.com | Miejsce Polskiej Muzyki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *