Agnieszka Chylińska zaprasza na finał trasy koncertowej do Krakowa

Agnieszka Chylińska zaprasza na finał trasy koncertowej do Krakowa

Jubileuszowa trasa koncertowa „Warto było szaleć tak!” 25 lat na scenie Agnieszki Chylińskiej dobiega końca.

Już 18 grudnia br. fani Agnieszki Chylińskiej zjadą do krakowskiej Tauron Areny, by z pompą zakończyć jubileuszową trasę podsumowywującą 25 lat na scenie.

Zdjęcie archiwalne – Gdańsk 31.07.2021 / fot. Karolina Filarczyk

Agnieszka Chylińska o wydarzeniu:

Kiedy skończyłam 18 lat, jedynym moim marzeniem było wyjście na scenę i wykrzyczenie swojego młodzieńczego buntu, swoich emocji, siebie…Myślałam, że to będzie jednorazowe, że nikt nie zaufa tej szalonej i niegrzecznej dziewczynie, jaką byłam. Po 25 latach, kiedy okazało się, że sen osiemnastolatki trwa i stał się moją drogą, pasją, pracą i namiętnością, muszę przyznać – w środku ciągle mam zbuntowane dziecko, które cały czas chce krzyczeć, mówić do ludzi, pragnie ich obecności i sympatii.

Dlatego na samą myśl o mojej Trasie 25-lecia czuję ogromną euforię i entuzjazm. To moje życie, największa miłość i najcudowniejsza relacja: ja i Publiczność. Bo koncert to zawsze duet: artysta i ludzie, którzy go cenią i uwielbiają słuchać. Chcę do Was przyjść taka, jaka jestem: bezczelnie szczera, cholernie Wam oddana i mająca od lat ogromny problem ze słowem „kompromis”.

Przez te 25 lat razem dojrzewaliśmy. Dowiadywaliście się co u mnie po tekstach piosenek i kolejnych zmianach kolorów włosów. Bo ja właśnie taka jestem: zmienna i konsekwentna w swoim szaleństwie.

Ta trasa jest Wam dedykowana. O Was myślałam, gdy ją przygotowywaliśmy i to ja na Was czekam. Bądźmy tam razem szczęśliwi i dobrze się bawmy, bo o to właśnie chodziło tej osiemnastoletniej dziewczynie 25 lat temu. WARTO BYŁO SZALEĆ TAK!


Tauron Arena – Kraków

18.12.2021 godz. 18.30

Bilety do kupienia na eBilet.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.