Agnieszka Musiał i jej „Aroniowy nastrój”. Zobacz klip do nowego singla wokalistki

Agnieszka Musiał zaprezentowała właśnie teledysk do singla zatytułowanego „Aroniowy nastrój”. Piosenka ta zwiastuje materiał, który wokalistka tworzy we współpracy z Janem Smoczyńskim.


„Aroniowy nastrój” to melodia, która powstała w marcu tego roku i teraz z nieukrywaną radością możemy się nią z Wami podzielić – mówi Agnieszka Musiał.Nie miałaby ona okazji powstać i ujrzeć światła dziennego, gdyby nie wspaniali ludzie, którym z serca chcę podziękować! W szczególności Sylwii i Jasiowi Smoczyńskim, moim ukochanym ziomkom, ludziom renesansu, przyjaciołom. Lista ich zasług jest naprawdę bardzo długa (…)! Piosenkę dedykuję Sylwii.Agnieszka Musiał to wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów. Półkrwi góralka urodzona w Bolesławcu na Dolnym Śląsku. Od zawsze przy komponowaniu towarzyszyła jej
gitara, kilka lat temu dołączyło jeszcze ukulele. Latem bieżącego roku na swoim koncie na Instagramie zaczęła regularnie umieszczać nagrania coverów, akompaniując sobie na tym niewielkim instrumencie. Jednym z nich była ballada „Blackbird” zespołu The Beatles, dzięki której zwyciężyła w konkursie radia RMF FM polegającym na wykonaniu jednej z piosenek tej słynnej czwórki z Liverpoolu. Obecnie pracuje nad premierowymi utworami z uznanym producentem muzycznym Janem Smoczyńskim (Kayah, Bovska, Urszula Dudziak). „Aroniowy nastrój” jest drugą zapowiedzią (zaraz po singlu „Nie będę płakać”) materiału otwierającego kolejny rozdział muzyczny, gdzie subtelne brzmienie ukulele łączy się z elektroniką, a całość dopełnia warstwa tekstowa w języku polskim.


zajrzyj po więcej:

Agnieszka Musiał na Facebooku
Agnieszka Musiał na Instagramie
Agnieszka Musiał na YouTube