Agnieszka Wiechnik z premierą singla „Marionetka”

W Internecie ukazał się właśnie najnowszy singiel Agnieszki Wiechnik. Utwór „Marionetka”, gdyż o tej piosence mowa, ujrzał światło dzienne wraz z ilustrującym go lyric video.


„Marionetka” powstała z myślą o tych, którzy nie potrafią być do końca sobą, ponieważ zbyt mocno ulegają wpływom osób trzecich, bojąc się odrzucenia, braku akceptacji. Pozwalają, aby inni sterowali ich życiem. Uciekają przed wyrażaniem własnego zdania i walki o swoje marzenia. Życzę Wam dużo sił i odwagi, aby nauczyć się stawiać granice i mówić głośne „NIE!” – mówi wokalistka. – P.S. Każdy z nas jest czyjąś marionetką, a kto pociąga za Twoje sznurki?muzyka: Agnieszka Wiechnik, MAVOOI
tekst: Agnieszka Wiechnik
produkcja muzyczna: MAVOOI
realizacja nagrania, mix i mastering: Jarosław Baran
projekt okładki: Marta Jóźwiak
lyric video: Tomash
wytwórnia: Warner Music Poland


Agnieszka Wiechnik to wokalistka, kompozytorka, nauczycielka śpiewu i songwriterka. Uczestniczyła w jedenastej edycji programu „Must Be the Music. Tylko muzyka” oraz zasiliła drużynę Beaty Kozidrak w produkcji „Bitwa na Głosy”. Śpiewała w chórkach takich wykonawców, jak: Kayah, Krzysztof Cugowski, Piotr Cugowski, Kasia Cerekwicka, Artur Gadowski, Majka Jeżowska, Sławek Uniatowski, Natalia Sikora, Marek Piekarczyk, Wanda Kwietniewska, Skaldowie czy Piotr Kupicha. Od czasu do czasu wciela się również w rolę reporterki w telewizji lubelska.tv. Miłośniczka zwierząt, w szczególności buldogów francuskich, a także przedstawicielka i członek rady nadzorczej Fundacji Razem Lepiej. W minione święta Bożego Narodzenia zadebiutowała w stacjach radiowych świątecznym przebojem „Idą święta”.


zajrzyj po więcej: