Agnieszka Wiechnik z premierą teledysku do singla „Idą święta”

W miniony piątek, tj. 30 listopada br., w Internecie ukazał się teledysk do  nastrojowego singla Agnieszki Wiechnik, zatytułowanego „Idą święta”.


Agnieszka Wiechnik to wokalistka, kompozytorka, nauczycielka śpiewu i songwriterka. Uczestniczyła w jedenastej edycji programu „Must Be the Music. Tylko muzyka” oraz zasiliła drużynę Beaty Kozidrak w produkcji „Bitwa na Głosy”. Śpiewała w chórkach takich wykonawców, jak: Kayah, Krzysztof Cugowski, Piotr Cugowski, Kasia Cerekwicka, Artur Gadowski, Majka Jeżowska, Sławek Uniatowski, Natalia Sikora, Marek Piekarczyk, Wanda Kwietniewska, Skaldowie czy Piotr Kupicha. Od czasu do czasu wciela się również w rolę reporterki w telewizji lubelska.tv. Miłośniczka zwierząt, w szczególności buldogów francuskich, a także przedstawicielka i członek rady nadzorczej Fundacji Razem Lepiej.


Niedawno z kolegą napisałam piosenkę świąteczną „Za chwilę święta”, do której powstał klip – opowiada piosenkarka. – Zaśpiewali w niej Majka Jeżowska, Marek Piekarczyk, Jacek Zieliński ze Skaldów, Piotr Kupicha z zespołu Feel, Wanda Kwietniewska, zespół Pawkin, Rafał Konieczny, Michał Denis oraz ja plus chórek dziecięcy. Dochód z utworu zostanie przeznaczony na podopiecznych Fundacji Jana Zamoyskiego

Premiera teledysku odbędzie się 7 grudnia br. na kanale YouTube Warner Music Poland, a tymczasem zobaczcie kulisy jego powstawania.

zajrzyj po więcej:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.