Akademia Menedżerów Muzycznych – rusza nowa edycja!


amm grupowe z budyniemWłaśnie rusza rekrutacja do 8. już edycji Akademii Menedżerów Muzycznych. Jak zwykle jest parę zmian, które wpływają na podniesienie jakości kursu, który przez lata działalności wykształcił już 150 menedżerów muzycznych w Polsce.

Podstawową zmianą jest miejsce zajęć. Po trzech latach bardzo dobrej współpracy z Akademią Leona Koźmińskiego, AMM przeniosła się bliżej centrum Warszawy, na Uczelnię Łazarskiego. Jak mówi project manager AMM, Przemek Kubajewski:

„Jakość uczelni jest dokładnie taka sama jak na Koźmińskim, jednak dostawaliśmy sygnały o trudności dojazdu osób nie mieszkających w Stolicy, także dla nich Uczelnia Łazarskiego jest w bardzo atrakcyjnym położeniu, blisko stacji metra. Co do samych zajęć to hasłem przewodnim tej ósmej edycji jest nowoczesna promocja. Pod hasłem nowoczesna kryje się wiele zagadnień. Oddając głos Kubajewskiemu: W dobie internetu trzeba znaleźć alternatywne narzędzia promocji, które będą równie skuteczne jak w te sieci. I, co ważne, będą się ze sobą łączyły. Dlatego organizatorzy Akademii postanowili przekazać temat dotyczący ogólnej promocji Kamilowi „Jakuzie” Jaczyńskiemu z Wielkie Joł!, który jest w AMM od początku. Kamil był pierwszą osobą, którą w 2012 roku zaprosiłem do składu, tworząc program pierwszej edycji Akademii. To świetny specjalista, z dużym już doświadczeniem jako prowadzący zajęcia, więc cieszę się, że będzie prowadził u nas dwa tematy .”

Co do nowoczesnej promocji, to również AMM otwiera się na zagraniczne rynki, stąd temat dotyczący promocji zagranicą. Ten wykład prowadzi Krzysztof Halicz, pracownik Instytutu Adama Mickiewicza, instytucji zajmującej się pomocą polskim artystom w działaniach zagranicą. Co ważne, Halicz ma też za sobą ponowne doświadczenia, ale nie jako menedżer ale jako artysta – przez lata był członkiem zespołu The Car is on Fire, który również mocno działał zagranicą.

Jak zwykle na nowych uczestników czekają praktyki podczas festiwali muzycznych – selekcja rozpocznie się już w okresie wiosennym, każdy z uczestników na pewno weźmie w nich udział.

Ósma edycja rozpocznie się 5 i 6 lutego, jak zwykle będzie to cykl 20 spotkań. Dla wszystkich, którzy zapiszą się w styczniu, uwzględniona jest zniżka aż 700 PLN, także organizatorzy zapraszają do zapisu.

Pytania można zadawać pisząc na adres p.kubajewski@akademiamm.pl lub dzwoniąc na 536 026 266. Więcej informacji na www.akademiamm.pl

plakat_pion2_korekta

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *