Albo Inaczej 2 ukazuje teledysk

Projekt Albo Inaczej 2 to wspaniała inicjatywa, która pozwala ukazać znane wszystkim utwory w zupełnie innych barwach. Dzięki niemu możemy usłyszeć młodych i zdolnych artystów, prezentujących swoje interpretacje dobrze znanych nam dzieł muzycznych. Tym razem mamy szansę powrócić do utworu Miłosza Paweła Boryckiego (Miuosh)Nie mamy skrzydeł, wykonywanego przez Piotra Ziołę i ujrzeć do niego klip reżyserii Pawła Labe

Już dziś możemy ujrzeć klip do alternatywnej wersji utworu Miuosha. Już dziś możemy stwierdzić, że wersja Piotra Zioły została ciepło przyjęta przez słuchaczy i ma szansę, by odnieść duży sukces. Produkcją teledysku zajęła się ekipa Papaya Films. To niezależna firma stworzona przez Kacpra Sawickiego i Pawła Bondarowicza, współpracująca z krajowymi i międzynarodowymi agencjami reklamowymi. Reżyserem oraz fotografem na planie został Paweł Labe, którego wizją artystyczną było ukazanie różnych form szczęścia i samotności u każdego z nas. Zawarte w klipie postacie ukazują skrawki ze swojego życia, łączące się w opowieść o drodze do szczęścia. Każdy z tych pozornie różnych od siebie ludzi musi uporać się ze swoimi demonami i życiowymi wyzwaniami.

Wraz z premierą teledysku, doczekaliśmy się długo wyczekiwanego pre-orderu albumu Albo Inaczej 2 na stronie Alkopoligamii. Będziemy mogli usłyszeć na nim między innymi takich artystów, jak: Daria Zawiałow, Ralph Kamiński, Krzysztof Zalewski, Rosalie, Fismoll oraz Justyna Święs. Utwory, jakie artyści wzięli na warsztat i które ukażą się na albumie, zostaną podane już wkrótce. Premiera albumu 25 maja!

Dla zainteresowanych każdym kolejnym krokiem projektu Albo Inaczej 2 mamy linka do grupy, w której można śledzić poczynienia artystów i dowiedzieć się czegoś nowego z pierwszej ręki.

Grupa Albo Inaczej 2


Albo Inaczej 2 Facebook

Albo Inaczej 2 YouTube

Zamów Preorder Albo Inaczej 2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.