Album Antka Smykiewicza przedpremierowo tylko w TIDALU!

Warszawa, 29.04.2016 – Serwis TIDAL udostępnił przedpremierowo dla swoich użytkowników debiutancki album Antka Smykiewicza – „Nasz film”. Dodatkowo, fani artysty będą mogli posłuchać utworu „Zostańmy w snach”, który będzie dostępny tylko w cyfrowej wersji albumu.

Premiera debiutanckiego albumu wokalisty została zaplanowana na 6 maja, jednak użytkownicy TIDALA już dzisiaj mogą się z nim zapoznać przedpremierowo. Album „Nasz film” jest dostępny pod adresem: http://listen.tidal.com/album/59742234

Antek Smykiewicz to wokalista, kompozytor oraz autor tekstów, który popularność zdobył między innymi dzięki udziałowi w pierwszej edycji programu The Voice of Poland, zajmując w nim drugie miejsce. Jego debiutancki singiel „Pomimo Burz” spotkał się z pozytywnym odbiorem i uzyskał status platynowej płyty. Drugi singiel – „Limit Szans” – zapowiadający nadchodzący album w równie szybkim tempie podbija listy przebojów największych rozgłośni w kraju. Wydawcą debiutanckiej płyty artysty jest Universal Music Polska.


nasz-film-antek_smykiewiczTracklista:

 1. POMIMO BURZ
 2. OBOK CIEBIE
 3. JAK SEN
 4. LIMIT SZANS
 5. NASZ FILM
 6. PRZEPRASZANIE
 7. JUŻ NIE TY
 8.  MOTYLE
 9. POCZUĆ CIĘ NAPRAWDĘ
 10. NA ROZSTAJACH
 11. ZOSTAŃMY W SNACH

O TIDALU:

TIDAL to innowacyjna platforma muzyczno-rozrywkowa do odtwarzania oraz odkrywania muzyki artystów z całego świata, pozwalająca na dostęp do unikalnej zawartości, a także na łączenie się i dzielnie się muzyką z artystami. TIDAL jest dostępny w 46 krajach z katalogiem ponad 40 milionów piosenek oraz ponad 130 000 materiałów wideo, a także ekskluzywnych treści w wysokiej jakości. Serwis oferuje muzykę w jakości HiFi, jak na płytach CD, filmy w jakości HD, wyselekcjonowane treści, a także unikalne doświadczenia dla użytkowników.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *