Album „Momenty” Grzegorza Hyżego ze statusem Złotej Płyty

Wczoraj wieczorem, tj. 19 listopada br., podczas koncertu Grzegorza Hyżego w warszawskim klubie Stodoła, wokaliście została wręczona Złota Płyta za album „Momenty”. To już kolejne wyróżnienie dla związane z rzeczonym wydawnictwem. Wcześniej status potrójnej Platynowej Płyty otrzymał utwór „Pod wiatr”.


„Momenty” to mądry i szlachetny flirt dwóch światów mainstreamowego rocka i krainy nowoczesnego indie. Został ciepło przyjęty nie tylko przez fanów Grzegorza, ale i przez krytykę, o czym możecie przekonać się, czytając poniższej wypowiedzi.


Płyta Grzegorza idealnie odzwierciedla jego charyzmę i zainteresowania muzyczne. Jest więc rytmicznie i z pazurem, a przy tym z kokieteryjnym oczkiem puszczonym do publiczności – Iśka Marchwica, Interia.pl.


Na najnowszym albumie artysta prezentuje się jako dojrzalszy wokalista, który posiada charyzmę. Nie jest tylko grzecznym wokalistą śpiewającym ładne i łagodne ballady, ale widać, że mierzy wyżej – Dorota Kutnik, allaboutmusic.pl.


Przypomnijmy, że z „Momentów” pochodzi także przebojowy singiel „O Pani!”, do którego tekst napisali wspólnie Grzegorz HyżyMaciej Tacher z zespołu Manchester oraz Wojciech Łuszczykiewicz z formacji VIDEO.W ramach kończącej się już trasy promującej „Momenty” 21 listopada Grzegorz Hyży odwiedzi jeszcze Wrocław.


Zajrzyj po więcej:

Grzegorz Hyży na Facebooku


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.