Album „Punk Freud Army” przedpremierowo w TIDAL

Zespół Pink Freud już od dziesięciu lat zachwyca swoją twórczością. Głębokie jazzowe brzmienie okraszone mocną rock’n’rollową nutą to połączenie, które przypadło do gustu tysiącom fanów. Z okazji okrągłego jubileuszu panowie postanowili wydać płytę będącą zapisem z koncertu wykonanego w studiu im. Agnieszki Osieckiej. Premiera albumu odbędzie się 6 grudnia, jednak użytkownicy platformy streamingowej TIDAL mają okazję wysłuchać nagrania już od 1 grudnia.


Płyta „PunkFreud Army” to zapis niezwykłego koncertu, podczas którego gościnnie wystąpiły legendy polskiego punka i rocka. Tomek Lipiński i Robert Brylewski (Brygada Kryzys), Robert Matera (Dezerter), Tomasz Budzyński (między innymi Siekiera, Armia), a także Alek Korecki, saksofonista udowadniający, że w muzyce niezależnej nie istnieją granice. Trzeba przyznać, że formacja Pink Freud swoje dziesięciolecie świętuje z rozmachem. Album zabierze nas w podróż pełną rockowej energii, punkowej siły, a przede wszystkiej jazzowej finezji. Wojtek Mazolewski, razem ze swoją grupą, zaskakuje słuchaczy, burząc wszelkie bariery między gatunkami, a co najważniejsze, trafia w nasze emocje i prowadzi do niezwykłego muzycznego świata, gdzie na pewno nie będziemy się nudzić.


Krążek „PunkFreud Army” ukaże się w sklepach już 6 grudnia, ale subskrybenci platformy TIDAL posłuchają albumu o równe sześć dni wcześniej. Prestream w bezstratnej jakości dźwięku to z pewnością prawdziwa gratka dla każdego fana grupy Pink Freud.


Posłuchajcie „PunkFreud Army” w TIDAL: tidal.com/album/81771514.


Zajrzyj po więcej:

Pink Freud na Facebooku


fot. Damian Kramski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.