Album „Weekend In Paradise” Das Moon na winylu / premiera: 3 czerwca

Winyl „Weekend In Paradise” ukaże się 3 czerwca tego roku nakładem wytwórni Requiem Records. Na płycie znajdzie się oryginalna zawartość albumu plus nowy, bonusowy utwór zatytułowany „Very Sick”. Wydawnictwo będzie limitowane do 300 sztuk.  Przedsprzedaż na stronie wydawcy będzie prowadzona do dnia 27 maja 2016 r.


Pierwsze 100 osób, które dokonają zakupu w przedsprzedaży, na stronie wydawnictwa www.shop.requiem-records.com, otrzyma przedpremierowo nowy utwór „Very Sick” jako mp3 na e-mail z zamówienia, a w dniu premiery zostanie do nich wysłana edycja winyla zawierająca dodatkowo plakat + 2 naklejki. Wszyscy kupujący winyl, będą mogli pobrać wersję elektroniczną płyty dostępną po premierze.

W planach zespołu w najbliższym czasie jest także wydanie na winylu pierwszej płyty „Electrocution”. Obecnie zespół kończy prace nad swoją trzecią płytą, której tytuł nie jest jeszcze znany.


Track lista winyla „WEEKEND IN PARADISE”:

Side A: RAVEN / MEAT / PET / VIOLENT LULLABY / VERY SICK

Side B: JUNKIE / RUN / STORM / NOT A HAPPY SONG / BEST BOY IN TOWN

Utwór „Run”:

 


Das Moon to muzyczna podróż w czasie – w przeszłość i… w przyszłość. Charyzmatyczne trio inspiruje się takimi ikonami sceny, jak Einstürzende Neubauten, Laibach, Kraftwerk czy Depeche Mode, ale tworzy swój własny, niepowtarzalny styl. Znaki rozpoznawcze? Duża dawka elektroniki z domieszką nowofalowego brzmienia gitar i surowych instrumentów perkusyjnych, a także hipnotyzujący głos wokalistki Daisy K.

Das Moon w obecnym kształcie istnieje od pięciu lat. Zespół tworzą trzy różne, silne osobowości, które doskonale się dopełniają. Daisy K. jest wokalistką i poetką; DJ Hiro Szyma – didżejem, perkusistą i absolwentem warszawskiej ASP, a Musiol – producentem muzyki elektronicznej i multimediów oraz prawnikiem.

Łukasz Borys

- Mazur z krwi i kości - odkrywca nowych niebanalnych kawałków - maniak list przebojów - bloger – www.obliczamuzyki.blog.onet.pl - amator piłki nożnej i biegania - początkujący polityk - do bólu uparty i dociekliwy - niespotykanie artystyczna dusza... towarzystwa - bywa rozważny i... romantyczny

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *