BARANOVSKI i debiutancki album “Zbór” – premiera 25.10!

96
BARANOVSKI, fot. materiały prasowe

Premiera najbardziej oczekiwanego debiutu tego roku już 25 października! Po ogromnych sukcesach singli promujących wydawnictwo pora na krążek. Album BARANOVSKIEGO “Zbiór” dostępny jest już w przedsprzedaży!

Pytania o płytowy debiut BARANOVSKIEGO nie ustawały odkąd w ubiegłym roku radiowy eter podbiły jego dwa przebojowe, dziś już złote, single – “Dym” i “Luźno”. Atmosferę oczekiwania na album dodatkowo podgrzały kolejne, równie hitowe piosenki – “Zbiór” oraz aktualne singlowe “Czułe miejsce”.

Płyta zatytułowana “Zbiór” to zwieńczenie długoletniej pracy BARANOVSKIEGO nad materiałem idealnym, który w pełnej krasie prezentuje jego umiejętności jako autora piosenek, wokalisty i producenta. BARANOVSKI sam przyznaje, że choć napisał już mnóstwo piosenek to potrzebował czasu, aby pozbyć się wszelkich kompleksów i zyskać przekonanie co do słuszności obranej drogi. Sukcesy pierwszych singli pomogły mu wzmocnić pewność siebie jako artysty i dopracować ten materiał tak, jak go sobie wymarzył.

“Zbiór” to 10 przebojowych piosenek zaśpiewanych po polsku, w których zamiłowanie do klasycznego songwritingu zderza się z odpowiednio nowoczesnym brzmieniem. Uniwersalna produkcja nie zakrywa jednak swojskości i lokalnego sznytu, jaki ma w sobie ten album.

Na “Zbiorze” znalazły się wszystkie dotychczasowe single BARANOVSKIEGO (“Dym”, “Luźno”, “Zbiór”, “Czułe miejsce”) oraz upublicznione wcześniej piosenki “Hey” i “Mamo”, acz ta ostatnia nagrana została w zupełnie nowej, bardziej minimalistycznej aranżacji.

Za produkcję muzyczną płyty odpowiadają sam BARANOVSKI oraz znany z szeregów grupy XXANAXX Michał Wasilewski alias Atari Wu.

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

Tracklista płyty “Zbiór” prezentuje się następująco:

1. Hey
2. Czułe miejsce
3. Kim
4. Luźno
5. Dym
6. Zbiór
7. Sam
8. Pomów z nią
9. Z bliska widać mniej
10. Mamo

Zamów album w przedsprzedaży:

https://wmgpoland.lnk.to/zbiorBARANOVSKI/?utm_source=Og%C3%B3lna&utm_campaign=1b773bfb43-EMAIL_CAMPAIGN_2017_09_07_COPY_01&utm_medium=email&utm_term=0_a7627dbfbf-1b773bfb43-176434889

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

Zajrzyj po więcej:

FB: https://www.facebook.com/baranovskimusic/

Instagram: https://www.instagram.com/sir_baranovski/

YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCqSSQr-UEA_0yCc_3F-mBiQ

PODZIEL SIĘ
studentka administracji i zarządzania publicznego, zakochana w dźwiękach piana i gitary! kompletnie nierozważna i nieromantyczna, ale za to często uśmiechnięta :)