Fragmenty – debiutancka płyta zespołu ANN już w sprzedaży

Zespół ANN, to nowe i ciekawe brzmienie na polskim rynku muzycznym. Grupa swoją muzyką wprowadza słuchacza w specyficzny, pełen emocji klimat, obok którego nie można przejść obojętnie.


Zespół powstał w 2013 roku w Kościanie z inicjatywy Anny Spławskiej i Ireny Mierzejewskiej. Ich nagrania gościły na antenach takich stacji radiowych, jak Program 3 Polskiego Radia, Czwórka Polskie Radio, Radio Poznań, Radio Elka, Radio Orbit, Pro-Radio i innych.


“Bezpośredni kontakt z odbiorcą jest dla nas najważniejszy i nie da się go zamienić na żaden inny.”


Dzięki uprzejmości wielu ludzi dobrego serca oraz własnej determinacji, zespół we wrześniu 2015 r. nagrał singla “Ostrożna”, w gdańskim Custom34 Studio.

Utwór “Zerwanie kontaktu bojowego z życiem” trafił do propozycji Listy Przebojów Programu 3. Znalazł się także na 2 pozycji Listy Przebojów Radia Merkury Poznań. Przez wiele tygodni gościł na różnych listach przebojów internetowych rozgłośni radiowych w Polsce i poza nią.W lutym 2016r. zespół był gościem TVP 3 Poznań w programie “Tej poranek”, gdzie odbyła się telewizyjna premiera nowego wydawnictwa “Ostrożna”.

W sierpniu 2016r. zespół koncertował w Niemczech, gdzie zaprezentował się na festiwalu Alinae Lumr w Storkow, u boku gwiazd europejskiej sceny muzycznej.

28 października 2016r. zespół był gościem Czwartego Programu Polskiego Radia, gdzie wystąpił na żywo w audycji “Będzie głośno”, prezentując akustyczne wykonania utworów “Ostrożna” oraz “Nie myl mnie z Wenus”. “Ostrożna” przez ponad pół roku znajdowała się w czołówce Listy Przebojów audycji Czwórki “Będzie głośno”.

21 października 2017 r. nakładem wydawnictwa Pronet Records ukazał się debiutancki krążek “Fragmenty”.

(Źródło: strona oficjalna zespołu)


Zespół ANN tworzą: Ana Spławska – wokal, Paweł Siudej – gitara, Marcin Niklewicz – perkusja, Kamil Siudej – bas


ANN /fot. materiały zespołu

Zajrzyj po więcej:

Oficjalna strona

Facebook

Instagram

You Tube 

0 0 vote
Article Rating
PODZIEL SIĘ
Bądź na bieżąco
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments